Baba Rolü Üçüncü Kez Değiştirildi!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
MED YAPIM'IN "Eve Düşen Yıldırım" dizisinin çekimleri yeniden başladı. Yapımcı Fatih Aksoy dizinin ilk bölümünü izlemiş ancak beğenmeyince yönetmen ve oyuncu kadrosunu değiştirerek yeniden çekmeye karar vermişti.Buna göre başrolde oynayan Rafet El Roman'ın yerine Murat Han, İsmail Filiz'in yerine de Mehmet Mincinözlü geldi.İki oyuncunun babası rolü için de önce Ahmet Mekin ile anlaşılmış ancak Mekin dizi çekimine dayanamayınca ayrılmış, yerine de Ahmet Levendoğlu ile el sıkılmıştı.Yeni çekimlerde ise baba rolü için usta oyuncu Ergün Uçucu ile anlaşıldı.

ergun.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
ben izlicem fakat tutup tutmayacağı konusunnda çok endişelrim var... bana da tutmaz gbi gelio ama romanından çok etkilendiğim için dizisini izlicem...

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Tutacagina garanti veremem ama ilk bolumunu izleyecegim.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sürekli hakkında değişiklik haberi çıkması dizide işlerin yolunda gitmediğini gösterir genellikle. Ben de bu dizinin tutmasının sürpriz olacağını düşünenlerdenim...

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
bu dizi 16 ocakta tanıtımı çıkmadan nasıl başlıcak merak ediyorum dizifilm.comda fotoları bile çıkmış :p

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
16 Ocak'ta başlaması imkansız, mutlaka ertelenir :)

twitterda gzem karaca 166 ocakta başlayacağı konusunda baya ısrarlı.. anlaşılan dizinin daha show tv nette bile haberi verilmediğinden haberi yok :D zaten eerr başlayacaksa bu dizi 2 hafta öncesinden verilirdi fragman.... benim tahminim şubatın ilk haftası başlar... ama gzem kaacanın takvimiyle bi sorunu varsa onu halletsin :D

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bu dizinin 16 Ocak'ta baslamasi imkansiz. Çünkü Show Tv, sitesinde "Diziler" bölümünde diziyi eklemedi bu bir. Ikincisi olan; Gizem Karaca'nin o Twitter hesabi gerçek de olmayabilir bu iki. Üçüncüye gelince; dizi 16 Ocak'ta baslasaydi, çoktan fragmani verilerdi, ve fragmanla ilgili görüsmeler, yorumlar ve elestiriler yapilirdi..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu dizinin 16 Ocak'ta baslamasi imkansiz. Çünkü Show Tv, sitesinde "Diziler" bölümünde diziyi eklemedi bu bir. Ikincisi olan; Gizem Karaca'nin o Twitter hesabi gerçek de olmayabilir bu iki. Üçüncüye gelince; dizi 16 Ocak'ta baslasaydi, çoktan fragmani verilerdi, ve fragmanla ilgili görüsmeler, yorumlar ve elestiriler yapilirdi..

hesab doğru... nkü aynı haber tüm haber sitelerindede yer alıyordu... eer hesab sahte olsaydı haber siteleri 16 ocak tarihini vermezlerdi... ayrıca twitterda sürekli paylaşım yapıyor foto, twit vs.