Başrolde Aşk transfer olmamış!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bugün bazı internet sitelerinde yeralan Başrolde Aşk dizisinin atv'de yayınlanmaya başlayacağı haberi üzerine Atv Tanıtım Medyaradar'a bir açıklama yaptı. İşte Atv Tanıtım ve Marka Yönetimi tarafından Medyaradar'a yapılan açıklama... Bugün bazı internet sitelerinde yer alan; 'BAŞROLDE AŞK' YENİ KANALINDA EKRANA DÖNÜYOR başlıklı ve '28 Şubat Salı gününden itibaren her hafta ATV'de izleyicileriyle buluşacak' içerikli haber gerçeği yansıtmamaktadır. ATV'nin bahsi geçen diziyle ilgili herhangi bir anlaşması bulunmamaktadır. MEDYARADAR/ÖZEL

Hafız

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
205
gerçektende almamıştır alıp napcak töbe töbe böle yalan atıyolar işte bazı insanlar :D

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
sahsen ben diziyi seviyordum. ozellikle erdem yener karakteri cok cok basarılıydı. birtek mustafa sandal biraz goze batıyordu ama onunda acıgı bir sekilde diyaloglarla kapanıyordu. en azından al yazmalım kadar dusuk reytingler almaz diye dusunuyorum. yada diger dizileri. atv zaten bu sene cok vasat gidiyor. hayat devam ediyor, yahsi cazibe ve kenan ısık dısında tutunan bir yapımı yok. pt-2 de ilk 20 ye girse yinede atv icin yeter diye dusunuyorum. cunku ondan beter yapımlar varken ilk 20 ye emin olun ki sukur edicektir.

ben diziyi seviyordum. eger transfer olursa izlemeye devam ederim