Başakşehir'in Şampiyonlar Ligindeki Rakipleri Belli Oldu!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu kadar şanssız da olunmaz, sürpriz dahi beklemiyoruz. :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Zor bir gruba düşmüşüz ama en kötü 10 puanla 2.sıradan çıkarız diye düşünüyorum. PSG içeride dışarıda yenebilir, içeride sürpriz yapabiliriz ama en kötü ihtimalde sıfır olsun. ManU'yu içeride yeneriz, deplasmanda 1 puan desen etti dört. Başakşehir'i de içeride dışarıda rahat yeneceğimizi düşünüyorum, 10 puan güle oynaya çıkmaya yeter. PSG'yi evimizde yenersek sürpriz yapıp birinci bile çıkabiliriz...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zor bir gruba düşmüşüz ama en kötü 10 puanla 2.sıradan çıkarız diye düşünüyorum. PSG içeride dışarıda yenebilir, içeride sürpriz yapabiliriz ama en kötü ihtimalde sıfır olsun. ManU'yu içeride yeneriz, deplasmanda 1 puan desen etti dört. Başakşehir'i de içeride dışarıda rahat yeneceğimizi düşünüyorum, 10 puan güle oynaya çıkmaya yeter. PSG'yi evimizde yenersek sürpriz yapıp birinci bile çıkabiliriz...
İlk başta nedense Başakşehir için diyorsun sandım skljgkslgjljsk

jacksonx

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
25
Şu gruba Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş düşse en fazla 1 puan alacağına adım kadar eminim. Başakşehir'den 3 puanlık bir performans bekliyorum. Bu ya üç beraberlik olur ya tek galibiyet... Ama 3 puan geleceğini düşünüyorum.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
İlk başta nedense Başakşehir için diyorsun sandım skljgkslgjljsk
Leipzig için diyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski