Başakşehir-Rizespor Maçı Yorumları 21.04.19

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sen mi ogreticen türkçeyi :)))
Evt bn okretçem dürkceyi begenemednmi

Hem konuştuğun dili yazıya dökemiyorsun, üstüne de okuduğunu anlamıyorsun. Ben "Türkçeyi sana ben öğreteceğim." mi dedim? Ahahahahahahahahaha.

@Sherlock bak bu da papuleoo olma yolunda ilerliyor. :A

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

Hem konuştuğun dili yazıya dökemiyorsun, üstüne de okuduğunu anlamıyorsun. Ben "Türkçeyi sana ben öğreteceğim." mi dedim? Ahahahahahahahahaha.

Senin kimlerin yolundan yürüdüğün belli, susmalısın.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Dil anlatim sınavına mi giriyoz la kasma fazla forum burası anliyorsan ki anlayacak kadar da olsa bir seyler olduğuna inanıyorum ya da inanmak istiyorum :))) sıkıntı yok

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dil anlatim sınavına mi giriyoz la kasma fazla forum burası anliyorsan ki anlayacak kadar da olsa bir seyler olduğuna inanıyorum ya da inanmak istiyorum :))) sıkıntı yok
Dilimizi güzel kullanmak için sınavda olmamıza gerek yok. Kasmıyorum zaten, bu konuya dikkat ettiğim için mutlu ve huzurluyum. Karşıdakinin anlayabileceği kadarı yeterli olsa sesli harfleri çoğu yerde yutar, noktalama işaretlerinin hiçbirini kullanmayız ahahahahahaha. Umarım bu saçma ve sığ düşünceden bir an önce kurtulursun.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

İyi iyi, forumda @papuleoo eksikliği vardı. :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Dilimizi güzel kullanmak için sınavda olmamıza gerek yok. Kasmıyorum zaten, bu konuya dikkat ettiğim için mutlu ve huzurluyum. Karşıdakinin anlayabileceği kadarı yeterli olsa sesli harfleri çoğu yerde yutar, noktalama işaretlerinin hiçbirini kullanmayız ahahahahahaha. Umarım bu saçma ve sığ düşünceden bir an önce kurtulursun.
Güzel dilini sevsinler senin :))