Başakşehir - Göztepe | Spor Toto Süper Lig 30. Hafta Maçı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Lider Medipol Başakşehir, Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında kümede kalma mücadelesi veren Göztepe'yi konuk ediyor.

20:30'da başlayan karşılaşmayı hakem Suat Arslanboğa yönetiyor.

İlk 11'ler:

Başakşehir:
Mert Günok, Caiçara, Mahmut Tekdemir, Serdar Taşçı, Clichy, Emre Belözoğlu, Edin Visça, İrfan Can Kahveci, Mossoro, Eljero Elia, Robinho.

Göztepe: Beto, Tayfur Bingol, Wallace Reis, Titi, Berkan Emir, Andre Poko, Andre Castro, Serdar Gürler, Halil Akbunar, Deniz Kadar, Cameron Jerome.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İkinci yarı 50’den sonra açacağım maçı, tadım kaçmasın diye Başakşehir maçlarındaki erken açmıyorum genelde. :A

Yalnız Beşiktaş da pis pis geliyor ve bu maç böyle biter, Pazar da onlar galip gelirse iyice havaya girecekler. 1 hafta kafamızı şişirecekler bir kere biz şampiyon olacağız diye, kazayla haftaya da galip gelirse bir yıl aynı muhabbetler dönecek. Ama gelecek hafta emin olmamakla birlikte rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Dün maçı rüyamda gördüm, 2-0 öne geçiyoruz oh be derken ikinci yarı maç 2-2 oluyor ve Beşiktaş bir de boş kaleye kaçırıyor. Tam maç gidiyor derken bizimkiler 2 tane atıyor, 4-2 kazanıyorduk. Yeminle rahatlamış ve çok sevinmiştim, rüya olduğunu anlayınca Şu tepkiyi verdim. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İkinci yarı 50’den sonra açacağım maçı, tadım kaçmasın diye Başakşehir maçlarındaki erken açmıyorum genelde. :A

Yalnız Beşiktaş da pis pis geliyor ve bu maç böyle biter, Pazar da onlar galip gelirse iyice havaya girecekler. 1 hafta kafamızı şişirecekler bir kere biz şampiyon olacağız diye, kazayla haftaya da galip gelirse bir yıl aynı muhabbetler dönecek. Ama gelecek hafta emin olmamakla birlikte rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Dün maçı rüyamda gördüm, 2-0 öne geçiyoruz oh be derken ikinci yarı maç 2-2 oluyor ve Beşiktaş bir de boş kaleye kaçırıyor. Tam maç gidiyor derken bizimkiler 2 tane atıyor, 4-2 kazanıyorduk. Yeminle rahatlamış ve çok sevinmiştim, rüya olduğunu anlayınca Şu tepkiyi verdim. :D

Evimizde oynayacağımız tüm maçları kazanırız, Beşiktaş maçı dahil. O yüzden rahat olabiliriz. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sanırım 5 maçın hepsini kazanmamız da gerekmeyecek. :A Göztepe sağ olsun. :A

@Tolstoyevski @Maskeli Fedai @MasacRE @Danger UA! @Doğu

Başakşehir 2 tane gol attı ikisi de ofsayt diye iptal edildi. :A İyiyiz bugün iyi. :A

Rüyamda Başakşehir 6-2 kazanıyordu bu maçı. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Evimizde oynayacağımız tüm maçları kazanırız, Beşiktaş maçı dahil. O yüzden rahat olabiliriz. :A
Ben bütün hesaplamaları yaptım. :A GS şampiyon, BJK 2., Başakşehir 4. oluyor, pastanın çileği olarak ise FB küme düşüyor. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben bütün hesaplamaları yaptım. :A GS şampiyon, BJK 2., Başakşehir 4. oluyor, pastanın çileği olarak ise FB küme düşüyor. :A

FB küme düşmez ama diğer ihtimallerin gerçekleşmesi oldukça muhtemel, Başakşehir kendilerinden beklenildiği gibi lig sonunda kendi kedini imha etti. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu hafta Trabzonspor kazanır ve hakemler kalan haftalardaki hiçbir maça etki etmezse seyreyle cümbüşü. :A (her maça etki ettiler.)

Parantez içi reis yine doğruları söylemiş, bizim ligin hakemlerinin kalan maçlara etki etmeme ihtimali yok. Bir hakem kitlesi düşün, ellerinde her türlü teknolojik imkan mevcut, göremedikleri veya emin olamadıkları tüm pozisyonları tekrar tekrar izleyip kontrol etme şansları var ama bu şanstan -bile isteye- yararlanmıyorlar. :A

• Üzücü

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Parantez içi reis yine doğruları söylemiş, bizim ligin hakemlerinin kalan maçlara etki etmeme ihtimali yok. Bir hakem kitlesi düşün, ellerinde her türlü teknolojik imkan mevcut, göremedikleri veya emin olamadıkları tüm pozisyonları tekrar tekrar izleyip kontrol etme şansları var ama bu şanstan -bile isteye- yararlanmıyorlar. :A
Bak sen söyleyince EY Malatyaspor vs Galatasaray maçında malum -verilmeyen- penaltı pozisyonu gözümün önüne geldi. Canım sıkıldı. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Anlık

rte-nin-mitingde-200-gr-cay-dagitmasi_1806718.jpg