Başakşehir Avrupa'da Tarih Yazdı: 1-2

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,291
Puanı
1,060
UEFA Avrupa Liginde son maçlar oynandı. Temsilcimiz Başakşehir deplasmanda Mönchengladbach'ı 1-2 mağlup ederek grubundan lider olarak çıkmayı başardı.

1-0 yenik durumdan karşılaşmayı 1-2 kazanan temsilcimize galibiyeti getiren golleri İrfan Can ve 90. dakikada Crivelli kaydetti.

Kura çekimi 16 Aralık 2019 Pazartesi günü Nyon kentinde yapılacak.

Diğer temsilcilerimizden Trabzonspor, Basel'e 1-0 yenilirken, Beşiktaş ise Wolverhampton'a 4-0 yenildi.

images (20).jpeg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tebrikler Okan Buruk, tebrikler Başakşehir.

Ülke puanını yerin dibine sokan sözde büyüklere örnek olsun bu mücadeleleri.

Abdullah Avcı'nın ne kadar çapsız bir teknik direktör olduğunu özetliyor bu başarı. Adam ligdeki başarı uğruna Avrupa'ya Türkiye Kupası muamelesi yapıyor resmen...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Başakşehir'in bu muazzam başarısını konuşmak yerine Abdullah Avcı'ya sallayıp algı yaratmak çok yerinde. Önlenilemez yükselişi, futbol bilgisi ve karakteriyle insanları rahatsız etmesi çok doğal. Devammmmmmm.

Roma ve Mönşıngıladbah'ın grubundan lider çıkmak büyük başarı.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Başakşehir'in bu muazzam başarısını konuşmak yerine Abdullah Avcı'ya sallayıp algı yaratmak çok yerinde. Önlenilemez yükselişi, futbol bilgisi ve karakteriyle insanları rahatsız etmesi çok doğal. Devammmmmmm.

Roma ve Mönşıngıladbah'ın grubundan lider çıkmak testis ister.
Ben dedim tur atlarlar bodrumda @DarkLegenD

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
İlk kuralar çekildiğinde Büyükşehir için cenaze naması kılmışlardı...Şimdi o namazı kılanlar toprak altında çürüdüler bile... Galatasaray,Beşiktaş ve Trabzon... Toplamda 1 Galibiyet ve 3 beraberlik alırken...Büyükşehir tek başına 3 Galibiyet aldı... 3 ünün yediği gol sayısını hesaplıyamadım şimdi...
Bazı Gs liler Psg ve Real den fark yemek normal demişler... ŞL ye gidiyorsun nasıl statüde takımlar bekliyorsun ki... Büyükşehiri gerçekten tebrik ediyorum; umarım yolları uzun olur...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk kuralar çekildiğinde Büyükşehir için cenaze naması kılmışlardı...Şimdi o namazı kılanlar toprak altında çürüdüler bile... Galatasaray,Beşiktaş ve Trabzon... Toplamda 1 Galibiyet ve 3 beraberlik alırken...Büyükşehir tek başına 3 Galibiyet aldı... 3 ünün yediği gol sayısını hesaplıyamadım şimdi...
Bazı Gs liler Psg ve Real den fark yemek normal demişler... ŞL ye gidiyorsun nasıl statüde takımlar bekliyorsun ki... Büyükşehiri gerçekten tebrik ediyorum; umarım yolları uzun olur...
40 Gol yemişler