Yaşam Baş Ağrısı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En can sıkıcı hallerden biridir, insan başını kaldırmak isterken ağrı esnasında. Uyku, gözü dinlendirmek, ağrı kesici içmek ya da kahve tüketmek klasik çözüm yollarından biridir, en çok ağrı kesici tercih edilir.

images

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Bugün aniden başlayıp şuan çok şiddetli bir şekilde çektiğim ve normal şartlarda ağrı kesici nerdeyse hiç kullanmayıp az önce mecburen ilaç almama sebep olan sinir bozucu bir durumdur (edit, nadiren baş ağrısı çeken biriyim aslında)
------

Kahveyide deneyeyim sonradan :A belki etkili olur

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,406
Puanı
1,060
Sinüzitim olduğu için sık sık yaşadığım durum hatta şuanda bile baş ağrım var özellikle bu sene ramazanda beni çok zorlayan bir durum sık olmasada ağrı kesici alırım kahveyi duymamıştım deneyeyşm bakalım

• Üzücü
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bugün aniden başlayıp şuan çok şiddetli bir şekilde çektiğim ve normal şartlarda ağrı kesici nerdeyse hiç kullanmayıp az önce mecburen ilaç almama sebep olan sinir bozucu bir durumdur (edit, nadiren baş ağrısı çeken biriyim aslında)
------

Kahveyide deneyeyim sonradan :A belki etkili olur
Ağrı kesici + kahvenin üstüne yoktur baş ağrısı durumlarında :A

Dün baya bi temiz hava, orman havası aldığın için onun da etkisi olabilir bazen fazla temiz hava da bünyede şaşkınlık yaratıp baş ağrısına neden olabiliyor :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Ağrı kesici + kahvenin üstüne yoktur baş ağrısı durumlarında :A

Dün baya bi temiz hava, orman havası aldığın için onun da etkisi olabilir bazen fazla temiz hava da bünyede şaşkınlık yaratıp baş ağrısına neden olabiliyor :A
Aklıma geldi o. Fazlasıyla temiz hava yuttum :A Belkide sebep odur. İlaç üstüne hemen kahve içmek istemem. İlaç en az yarım saat etkisini göstersin.
Şuan böyle dolanıyorum :A
IMG_20210522_181139.jpg

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,315
Puanı
1,060
Migren ve sinüziti olana ya da baş ağrısı olana bir kovaya kaynamış su koyup, o suyun buharı da iyi geliyor baş ağrısına. :)

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,426
Puanı
860
Hep başı ağrıyan birisi değilim ağrınca ağrı kesici içiyorum geçiyor hemen :A :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Başım çok nadir ağrıdığı için şanslıyım ama ağrıyınca da hayattan bile soğuyabiliyorum :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,771
Puanı
560
Baş ağrısında ilaç almak istemeyenlere net çözüm başınızı Hayriye hanım gibi bi tülbentle iyice sıkın karanlık ve sessiz bir oda da uyumaya çalışın kalktığınızda hala devam ediyorsa yapacak bişey yok o hapı yutacaksınız malesef :A

DaxrgEHXkAIR-nV.jpg

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,979
Puanı
710
Baş ağrısında ilaç almak istemeyenlere net çözüm başınızı Hayriye hanım gibi bi tülbentle iyice sıkın karanlık ve sessiz bir oda da uyumaya çalışın kalktığınızda hala devam ediyorsa yapacak bişey yok o hapı yutacaksınız malesef :A
Ben niye bu zamana kadar denemedim bunu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Zeyno

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,442
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 103549
Aman ağzının tadı bozulmasın Ali Rıza Bey. :A Sonuç,ağızda tat namına hiç birşey kalmadı.

• Güldürdün
Reactions: Zeyno