Büyük Sırrı Kim Öğrenecek?

Gerçeği kim öğrenecek?

• Kudret

Oy: 0 0.0%
  • Eylem

Oy: 4 66.7%
  • Füsun

• Alyanak

Oy: 1 16.7%
  • Yeşim

• Melek

• Davut

• Yusuf Müdür

Oy: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,553
Puanı
1,061
İçerde'de yarın akşam büyük sır ortaya çıkıyor. Sarp ile Mert'in kardeş olduklarını Coşkun ve Celal'den sonra bir kişi daha öğreniyor. Sizce bu kişi kim olacak?
C8_z_LqXcAAR7Fu.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fragmanda bunu öğrenen kişinin elinde silah var. Dolayısı ile Eylem'in olacağını düşünmüyorum. Ayrıca Eylem, sadece Coşkun'un Mert'in çocukluğu ile olan bağlantısını biliyor, Umut hakkında Coşkun'un bir şeyler bildiğinden haberdar değil. Umut hakkında Coşkun'un bir şeyler bildiğini bilen üç karakter var. Celal, Sarp ve Yusuf Müdür. Sarp'ın ise ilk öğrenen olacağını düşünmüyorum. Celal zaten Coşkun'un bildiklerini biliyor. Bu yüzden geriye sadece Yusuf Müdür ihtimali kalıyor. Bu yüzden bence Yusuf Müdür öğrenecek büyük sırrı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
sonu kızlarla bitiyorsa zaten izlerim :)
sen sanırım faziletin muhteşem kızlarından bahsediyorsun fazilet senin bu söz dizisini kalite olarak beşe katlar ona böler birde döver üstelik :)
Kızlardan oluşan bir polis ekibi hikayem vardıda Sınır Gelmesi sıkıntı oldu @destere zaten en uzun soluklu polisiye Diziye bak diye kız sayısını çoğalttım Meryem komiser ve ekibi sadece üç kişi ekip hepsi kız
İçerdeyi fazla tutmaz pelin İçerde Takipte çıkartabilir @Çiğdem-

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi