Büyük Sırrı Kim Öğrendi?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sahneyi doya doya izler şimdi :A
Ben senin gibi tüm günümü yatarak geçirmiyorum çalışıp okuyoruz zamanım kıymetli. :A Eğer kötüyse bırakırım boşa zamanımı ayıramam. :A
:A :A :A
dirilis_943.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ben Söz ü tutuyorum :A

bildiğimiz birşeyde senin içerdeyi satmana şaşırdım :A @EFE UYSAL @Billy Kane @MasacRE- içerde kan kaybetti :A

Kırgın çiçekelri tek bölüm kaçırmadım içerdeyide izlemeye devam edecem ama ben eleştirmen kimliğimle tanırırım dizilerimi dizi eleştirmenelri gibi izler kendim eleştiririm öyle manyak gibi dizi savunmam cnm vadiyi bile eleştiriyordum şu aralar içerdeye ders olması için sözün geçmesi lazım dobralıktan ödün vermem :A :A :A @xemrexxx

Ben bunlar gibi satmam diziyi bir de @Billy Kane e satıcı derler Çiğdem ondan beter çıktı Söz'de daha çok oğlan var tabi ortalık asker kaynıyor hemen sattı İçerde'yi :A
Neyse kimse kalmasa da ben buradayım bu arada zirve yine bizim olacak ne Söz ne Kç geçemez :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben bunlar gibi satmam diziyi bir de @Billy Kane e satıcı derler Çiğdem ondan beter çıktı Söz'de daha çok oğlan var tabi ortalık asker kaynıyor hemen sattı İçerde'yi :A
Neyse kimse kalmasa da ben buradayım bu arada zirve yine bizim olacak ne Söz ne Kç geçemez :A
Hhahaha 2.5 saat meleğin söylemesini bekleyip sonrada vurulmasını görücez ayoll akılları başlarına gelmesi için totel gitmeli :A

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,545
Puanı
1,061
ben hala içerde izliyorum zaten 9 bölüm kalmış bırakmak olmaz:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hhahaha 2.5 saat meleğin söylemesini bekleyip sonrada vurulmasını görücez ayoll akılları başlarına gelmesi için totel gitmeli :A

Ya sanki bu zamana kadar herşey dört dörtlük gidiyordu ha :A Şimdi konuşturma beni zaten düşman dizinin izleyicileri başımızda bekliyor bir eleştirsem hemen başlayacaklar konuşmaya :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya sanki bu zamana kadar herşey dört dörtlük gidiyordu ha :A Şimdi konuşturma beni zaten düşman dizinin izleyicileri başımızda bekliyor bir eleştirsem hemen başlayacaklar konuşmaya :A
ben hala içerde izliyorum zaten 9 bölüm kalmış bırakmak olmaz:A
hhahah şuan kırgın çiçekler içerde ve söz izliyorum hangisi 1.olursa işime gelir ayoll acun bey 1.olmadığı sürece kazanan ben olucam :Z:Z:Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
hhahah şuan kırgın çiçekler içerde ve söz izliyorum hangisi 1.olursa işime gelir ayoll acun bey 1.olmadığı sürece kazanan ben olucam :Z:Z:Z
hadi hadi Kırgınlar son zamanlarda 2 kere totali alinca sen hiç dedinmi dizim birinci oldu? tam tersi "işte böyleydide ondan totali kaybettik (icerde icin) haftaya tekrar totali aliriz" diyen benmiydim ? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hadi hadi Kırgınlar son zamanlarda 2 kere totali alinca sen hiç dedinmi dizim birinci oldu? tam tersi "işte böyleydide ondan totali kaybettik (icerde icin) haftaya tekrar totali aliriz" diyen benmiydim ? :A
İçerdeyi güncel izlediğim için ama kırgın çiçekelrin 1.olması benim akzandığımı gösterir sonucta tek bölüm kaçırmadan izlediğim bir dizi sonucta hayırlısıyla finale akdarda izleyecez son 8 bölüm kalmış :A