Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in Yeni Programından İlk Kare! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Screenshot_20210624_161501.jpg

İbo Show ve Kuzeyin Oğlu Volkan Konak'ın ardından Star TV yeni bir müzik programıyla daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin Diva'sı Bülent Ersoy ve ünlü sanatçı Mustafa Keser'i bir araya getirecek olan programın yapımcılığını Poll Production üstleniyor. Ersoy'un 13 bölüm için 3 milyon TL'ye anlaştığı iddia edilen programın afiş çekimlerinden ilk kare de Instagram'daki Temiz Magazin sayfasından paylaşıldı.

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'le müzik ziyafeti, yakında Star'da!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bülent Ersoy kim bilir kaç milyon alacaktır. Bu da diğerleri gibi olursa çok idare edemezler. :A Vatan ve Flash TV'den toplayıp getirseler daha karlı olur. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bülent Ersoy kürk meselesinden tepki alınca üstüne perde geçirip gelmiş zaar. :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Star tv diziden çok müzik/eğlence programı yapıyor. Acaba artık az dizi yapmaya mı karar verdi.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Star tv diziden çok müzik/eğlence programı yapıyor. Acaba artık az dizi yapmaya mı karar verdi.
Bu sezon dizileri battı ve bir yere kadar İbo Show iyi gitti, Volkan Konak da başta idare eder oranlar alıyordu. Bu yüzden daha karlı gelmiş olabilir de dizilerle olan bahtsızlığını da yıkmaya çalışması lazım bence.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bu sezon dizileri battı ve bir yere kadar İbo Show iyi gitti, Volkan Konak da başta idare eder oranlar alıyordu. Bu yüzden daha karlı gelmiş olabilir de dizilerle olan bahtsızlığını da yıkmaya çalışması lazım bence.
Bence de artık dizilerdeki şansızlığını kırmalı yoksa sadece eğlence kanalına dönecek. :)

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bunlardan sonra yeni program yapar mı bilemiyorum. Bu sezon yapılan tüm eğlence programları AB'de 1'lere indi. :)
Aslında tv de sadece dizi görmekte bence doğru değil , her kanal dizi de , eğlence de , yarışma programı da yapmalı bence. Yoksa tekdüzeliğe gidiliyor.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aslında tv de sadece dizi görmekte bence doğru değil , her kanal dizi de , eğlence de , yarışma programı da yapmalı bence. Yoksa tekdüzeliğe gidiliyor.
Dediğinde haklısın ama bu tarz programlara bir başlandı mı suyu çıkıyor, ekranlarda aynı tarz programlar görmek de sonuçta tekdüzelik ki konukları bile aynı. Farklı tarz programlar her açıdan daha iyi, mesela bunların bu kadar suyu çıkmasa da ekranda sadece bir tanesi olsa kıymeti de bilinirdi. :)

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Dediğinde haklısın ama bu tarz programlara bir başlandı mı suyu çıkıyor, ekranlarda aynı tarz programlar görmek de sonuçta tekdüzelik ki konukları bile aynı. Farklı tarz programlar her açıdan daha iyi, mesela bunların bu kadar suyu çıkmasa da ekranda sadece bir tanesi olsa kıymeti de bilinirdi. :)
Haklısın aynı konuklar alma konusunda ben de öyle düşünüyorum. Ama asıl demek istediğim bir format tutunca her kanal aynı formatı deniyor ama farklı bir formata giren yok.
Örneğin tv 8 çoğunluk yarışma programi var. Masterchef tutunca fox un birebir aynısını kopyaladığı programa karşıyım. Farklı bir formatta yemek yarışması yapabilirler. Mesele yemekteyiz tuttuğunda , zuhal topalla yı getirdiler. İşte bu tekdüzelikten kurtulunması gerektiği tarafındayım. :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Haklısın aynı konuklar alma konusunda ben de öyle düşünüyorum. Ama asıl demek istediğim bir format tutunca her kanal aynı formatı deniyor ama farklı bir formata giren yok.
Örneğin tv 8 çoğunluk yarışma programi var. Masterchef tutunca fox un birebir aynısını kopyaladığı programa karşıyım. Farklı bir formatta yemek yarışması yapabilirler. Mesele yemekteyiz tuttuğunda , zuhal topalla yı getirdiler. İşte bu tekdüzelikten kurtulunması gerektiği tarafındayım. :)
Aynı şeyi söyledim bende, hadi yine Zuhal Topal ve Şef Akademi birebir kopyalama değil ama bu programlar birbirinin aynısı. Zamanında Çağla Şikel'in Hepsi Benim isminde bir yarışması vardı, perşembe PT2'de yayınlanıyordu. Keşke o yazın yayınlansaydı mesela farklı bir alternatif olurdu.