Bülent Ersoy, Ekranlara Geri mi Dönüyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok güzel olur ya yazın izlenir valla. :Z @xBUGRAx

Unutamadığım programlardan..

Ne alaka yıllar sonra kadın Show TV'de tutturdu, önce Bülent Ersoy Show sonra Dünya Güzellerim iki program da hala sosyal medyaya konu oluyor. :D Altı dolu yorumlar yapalım lütfen. :A

BES hakkında bilgim yok, izlemedim. Ama DG'de yanlış seçimler yapılmıştı. Banu ve Burcu yerine başka isimler seçilseydi güzel olurdu.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
BES hakkında bilgim yok, izlemedim. Ama DG'de yanlış seçimler yapılmıştı. Banu ve Burcu yerine başka isimler seçilseydi güzel olurdu.
Senin düşüncen o. Dünya Güzellerim o yaz en çok konuşulan iş oldu, hala sosyal medyada paylaşılıyor. Banu ile kavgası mesela. :D

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Çok güzel olur ya yazın izlenir valla. :Z @xBUGRAx

Unutamadığım programlardan..

Ne alaka yıllar sonra kadın Show TV'de tutturdu, önce Bülent Ersoy Show sonra Dünya Güzellerim iki program da hala sosyal medyaya konu oluyor. :D Altı dolu yorumlar yapalım lütfen. :A
Kesinlikle, divanın kanalı Show. Bu Tarz Benim 2.sezon zamanları da destek olmuştu kraliçem. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Jonsnow and mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne yarışması olacak acaba, yine müzik yarışması mı olacak? Dünya Güzellerim komik bir programdı aslında, o tarz bir program olsa güzel olurdu ama dünyadaki durumlar iyi değil haliyle müsait değil. Show veya Star olur tahmini. :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İnanmıyorum ya 2 gündür deli gibi Popstar Alaturka izliyorum nasıl içimden geçiyordu izlerken halam dönsün diye. :eek: :Z:Z

Üşümem keşke üşüsem nerde yanıyorum cayır cayır. Bir pervane daha olsa başka yerime koyacağım. :F

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy