alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
sende bana taktın :A :A tipinden anladım kardeşim kız fotoğraflardan soğuk duruyor belli olmuyormu ayrıca tatlı küçük yalancıları da 1-2 bölüm izlemiştiim ama kız tam bir kazulet bana göre sevmiyorum zorlamı yaa :-)
Bu çok çirkin bir tabir, beğenmediğini kibar bir dille söyleyebilirsin.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,661
Puanı
560
Bu çok çirkin bir tabir, beğenmediğini kibar bir dille söyleyebilirsin.

Kazuletin o kadarda kaba bi tabir olduğunu düşünmüyorum orada kazulet derken dizideki duruşunu, mimiklerini kasttettim ve beğenmediğimi vurguladım oyuncuyu şahsen ne tanımakta nede takip etmekteyim yaşım itibari ile de kimseyi dış görünüşüyle vurmamayı çok önceden öğrendim ki dediğim gibi "Kazulet" kelimesi karakter için söylenmiştir kendi fikrimi burada açıklayamayacaksam eğer bir daha yorum yapmam teşekkürler .....

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kazuletin o kadarda kaba bi tabir olduğunu düşünmüyorum orada kazulet derken dizideki duruşunu, mimiklerini kasttettim ve beğenmediğimi vurguladım oyuncuyu şahsen ne tanımakta nede takip etmekteyim yaşım itibari ile de kimseyi dış görünüşüyle vurmamayı çok önceden öğrendim ki dediğim gibi "Kazulet" kelimesi karakter için söylenmiştir kendi fikrimi burada açıklayamayacaksam eğer bir daha yorum yapmam teşekkürler .....
Yorum yapma demedi kimse sana, kelimelerini düzgünce seçip yap. Karakteri için de söylenmez öyle bir kelime.

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,661
Puanı
560
Ben sana düzgünce bir şey söylüyorum, beğenmiyorsan cevap vermezsin olur biter.

Arkadaşım bak tamam dedim hatalıyım dedim kabul ettim işte .. Bak buraya kafa dağıtmaya geliyorum tartışma ve kavga için değil lütfen bu konu burada kapansın artık iyi akşamlar dilerim sağlıcakla kal .. :ok:

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Berrin Arısoy'u daha önce hiç izlemedim, nasıl bir oyuncu hiç bir fikrim yok. Dizide göreceğiz artık...

Büşra Develi'nin de doğru tercih yapmadığını düşünüyorum Şükrü gibi. Keşke dijital bir dizi ya da yeni sezonun iddialı bir sürü dizisi var.