Börü 2039 - Tanıtım Fragmanı | Blu TV

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
maxresdefault.jpg

Şu sıralar Göktürk üçlemesinin ilk filmi "İlk Göktürk" ile uğraşan Alper Çağlar'dan sürpriz bir proje duyurusu geldi.

Sinemada izlenme rekorları kıran Dağ, Dağ II ve Star TV'de yayınlanan mini dizi Börü'nün yapımcısı, senaristi ve yönetmeni Alper Çağlar hayranlarını sevindirecek sürpriz bir proje duyurusu yaptı. Sevenlerine geçtiğimiz günlerde size güzel bir sürprizim var diyen Çağlar'ın yeni projesi "Börü 2039"un tanıtım fragmanı yayınlandı.

Börü 2039 Aralık 2021’de 45'er dakika 6 bölüm olarak BluTV’de seyirciyle buluşacak.

Son düzenleme:
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: baron and Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Çok güzel bir hamle. Börü projesi baya hayranı tarafından ben de dahil desteklenen bir projeydi. İzlenecek.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
kaliteli olacağına kesin merakla bekliyorum

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türk televizyonlarındaki en özgün yapımlardan bir tanesi olacak gibi. Fakat Alper Çağlar'ın daha önceki işlerini sevmediğim için beklentim minimum düzeyde...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi mi olacak film mi? Mini dizi olur tahmini, bekliyoruz detayları. Ben daha dizisini ve filmini izleyemedim, en kısa sürede BluTV'den izleyeceğim...

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1 dakikayla kaçırdım :( @mesmeso61

BluTV sen adam olmazsın... Yenilikçi işler peşinde koşması gereken platform Börü yapıyor. Zaten yaptı adamlar çekti bunu???

Çok güzel bir hamle. Börü projesi baya hayranı tarafından ben de dahil desteklenen bir projeydi. İzlenecek.

2039 ne alaka onu anlayamadım. :A

kaliteli olacağına kesin merakla bekliyorum

Türk televizyonlarındaki en özgün yapımlardan bir tanesi olacak gibi. Fakat Alper Çağlar'ın daha önceki işlerini sevmediğim için beklentim minimum düzeyde...

Dizi mi olacak film mi? Mini dizi olur tahmini, bekliyoruz detayları. Ben daha dizisini ve filmini izleyemedim, en kısa sürede BluTV'den izleyeceğim...
Alper Çağlar bugün kişisel hesabından dizi ile ilgili bilgiler paylaştı:

"İlk seriden tanıdığımız yetenekli bölüm yönetmenleri Can Emre ve Cem Özüduru’ya, ABD’de bağımsız aksiyon sinemasında ses getiren Türk yönetmen Ahmet Atalay katılacak."

"Serinin ilk dizisi BÖRÜ’nün başlangıç tarihinden 25 sene sonrasını anlatan BÖRÜ 2039; dünyanın çivisinin çıktığı bir gelecekte Türkiye’ye odaklanıyor. Dizi, düzenin ve sükunetin darmadağın olduğu bıçak sırtında bir dünyada başlıyor. İnsanlığın kontrolünden gitgide çıkan tehlikeli teknolojilerin güvenlik güçlerine ve topluma etkilerini ele alacak olan dizinin içeriği sır gibi saklanıyor."

"Alper Çağlar bu projede, eş zamanlı ilerleyecek kendi sinema filmi “İlk Göktürk” bünyesinde de kullanacağı yepyeni sinematografik yatırımlar ve uluslararası ekiplerden faydalanacak. Uluslararası oyuncuların da yer alacağı 6 bölüm olarak tasarlanan dizi, çok dilli bir içeriğe sahip."

"Börü 2039 Aralık 2021’de 45'er dakika 6 bölüm olarak BluTV’de seyirciyle buluşacak."

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Değişik bir iş olacağı kesin. Umarım beklentileri karşılar.

Böyle farklı içeriklere ihtiyacı var Türk platformların.:ok:

• Beğendim
Reactions: mesmeso