BÜYÜK Final | Suskunlar ⚔️ Aşk-ı Memnu | En Özlenilen Dizi

Ankette yer alan hangi dizi sizin favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Uyarlama mı gerçekten :eek: ve Brad Pitt :eek: @xdragxx izlemişmiydin?
Evet o filmden uyarlama ve o film de oldukça sağlamdır, tavsiye ederim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Önceki tur rekor katılıma (48) ulaşmıştı etkinlik sanırım. Umarım kalan 15 kişi gelir ve doğru diziyi seçer. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
En garibi sana göre Titanic vs Hababam Sınıfı değil miydi? :A
Yok o sonuç benim açımdan rezaletti. Yoksa forum için çok beklenti dışı bir durum değildi. :A Suskunlar'ın kazanması hem beklenti dışı hem de önceki turların sonuçlarına bakıldığında çok garip kalıyor. (b)

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok o sonuç benim açımdan rezaletti. Yoksa çok beklenti dışı bir durum değildi. Suskunlar'ın kazanması hem beklenti dışı hem de önceki turların sonuçlarına bakıldığında çok garip kalıyor. (b)
Aşkı Memnu rahat kazanır gibi bu turu, gümbür gümbür geliyor daha asıl sandıklar açılmadı. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok o sonuç benim açımdan rezaletti. Yoksa forum için çok beklenti dışı bir durum değildi. :A Suskunlar'ın kazanması hem beklenti dışı hem de önceki turların sonuçlarına bakıldığında çok garip kalıyor. (b)
Biraz başa baş gitti diye niye hemen @bazinga ile elendi havasına girip algı işine girdiniz :A
En az 10 en fazla 15 oy daha gelecek ve ne olacağı belli değil daha.

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Biraz başa baş gitti diye niye hemen @bazinga ile elendi havasına girip algı işine girdiniz :A
En az 10 en fazla 15 oy daha gelecek ve ne olacağı belli değil daha.
Elendik, kapanmaz bu fark. Daha Suskunlar'a oy verecekler var...
3 favorim vardı. Çeyrek finalden beri her turda birini kaybettik. :T

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Elendik, kapanmaz bu fark. Daha Suskunlar'a oy verecekler var...
3 favorim vardı. Çeyrek finalden beri her turda birini kaybettik. :T
Görende fark atılmış sanacak. Bırakın bu algıyı. En az 6-8 oy farkla Aşk-ı Memnu zirveyi alır.
Aşk-ı Memnu forumda en çok sevilen dizi

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Görende fark atılmış sanacak. Bırakın bu algıyı. En az 6-8 oy farkla Aşk-ı Memnu zirveyi alır.
Aşk-ı Memnu forumda en çok sevilen dizi
Zaten böyle diye diye antipati oluşturdunuz. Sonuç ortada, fark atması beklenen dizi fark yedi...

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Zaten böyle diye diye antipati oluşturdunuz. Sonuç ortada, fark atması beklenen dizi fark yedi...
Ben Aşk-ı Memnu ile alakalı hiç bir zaman olumsuz yorum yazmadım çünkü sevdiğim bir dizi ama tabi o diziyi sevmeyen kişilerin farklı oy verdiğinide farkediyoruz tabiki.
Sonu belli olan bir etkinlikte farklılık olacağına pek ümidim yok ama bakacağız. Yarın sonuçlanır :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Suskunlar'ı çok severim ama o saçma sapan finali yüzünden şu etkinlikte en azından film gibi bir final bölümü yapması sebebiyle Aşk-ı Memnu dedim. Ama Aşk-ı Memnu zaten yarattığı infial ile her sene unutulmaz bir dizi olarak yer edindiği için bu oylama da Suskunlar'ın kazanması üzücü bir sonuç olmaz. Suskunlar ilk sezonuyla sağlam bölümleri olsa da 2. sezon boş ve mantık hatalarıyla dolu bir diziye dönüşmüştü. Bana kalırsa zaten Aşk-ı Memnu da kült bir iş olduğu için bu etkinlikte yer almamalıydı hatta Aşk-ı Memnu gibi kültleşen başka işlerde yer almayabilirdi. Neyse etkinlik bütünüyle gereksizdi herkes özlediği diziyi açsın izlesin illa bu anketten çıkan sonuç kimseyi tatmin etmek zorunda değil. Ama yine bazıları şaşırtmıyor asla, gizli saklı hile yapamayınca oylamanın seyrini değiştirmek için algı yapmış başarılı da olmuş zaten helal olsun. :)
Çok ilginç adamsın abi. Neredeyse her mesajını ağzım açık okuyorum. İnanılmaz gereksiz.

• Güldürdün
Reactions: baron and Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Suskunlar'ı çok severim ama o saçma sapan finali yüzünden şu etkinlikte en azından film gibi bir final bölümü yapması sebebiyle Aşk-ı Memnu dedim. Ama Aşk-ı Memnu zaten yarattığı infial ile her sene unutulmaz bir dizi olarak yer edindiği için bu oylama da Suskunlar'ın kazanması üzücü bir sonuç olmaz. Suskunlar ilk sezonuyla sağlam bölümleri olsa da 2. sezon boş ve mantık hatalarıyla dolu bir diziye dönüşmüştü. Bana kalırsa zaten Aşk-ı Memnu da kült bir iş olduğu için bu etkinlikte yer almamalıydı hatta Aşk-ı Memnu gibi kültleşen başka işlerde yer almayabilirdi. Neyse etkinlik bütünüyle gereksizdi herkes özlediği diziyi açsın izlesin illa bu anketten çıkan sonuç kimseyi tatmin etmek zorunda değil. Ama yine bazıları şaşırtmıyor asla, gizli saklı hile yapamayınca oylamanın seyrini değiştirmek için algı yapmış başarılı da olmuş zaten helal olsun. :)
Geçen sene etkinlik başladığında merakla bekliyoruz deyip katılım gösterirken bu sene neden birden etkinlik gereksiz oldu? Ozaman geçen senede herkes özlediği diziyi izlesin ankete gerek yok deseydin.
Ne güzel iki diziyide gayet iyi yorumlamışsın ama etkinliğe gereksiz diyerek güzel başladığın mesajla maalesef sonrasında haftalardır harcadığımız vakiti ve çabayı küçümsemişsin.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Aşk-ı Memnu daha önce forumda böyle bir etkinlikte yarıştı mı? Veya şampiyon oldu mu? Neden her yıl bu etkinlik yapılıyormuş da Aşk-ı Memnu kazanıyormuş gibi bir algı oluştu anlamadım. İnsanlar sırf farklılık olsun diye izlemediği diziye oy veriyor, ilginç.

• Harika
Reactions: Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Geçen seneki etkinlik bir çok nostaljik diziyi hatırlattığı için sevmiştim ama 2010'lar dizileri hala gündemde olan işler ve bir şekilde yayınlanıyorlar hala ve görüyoruz. Ayrıca iki anket açmak gerçekten çok büyük bir emek, eminim sırtında taş taşıyıp yorulmuşsundur biraz dinlenmeye ihtiyacın var.
Geçen sene 2010-2020 arası bölerek yürüt diye tavsiyede vermiştin.
Aynen 2 anket açtım diye çok yoruldum ama madem gereksiz ozaman katılım göstermeseydin. Tavırların hiç hoş değil.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen seneki etkinlik bir çok nostaljik diziyi hatırlattığı için sevmiştim ama 2010'lar dizileri hala gündemde olan işler ve bir şekilde yayınlanıyorlar hala ve görüyoruz. Ayrıca iki anket açmak gerçekten çok büyük bir emek, eminim sırtında taş taşıyıp yorulmuşsundur biraz dinlenmeye ihtiyacın var.
Sırtında taş taşımadı belki ama bu kadar çok dizinin yer aldığı bir etkinliği düzenlemek elbette kolay değildir. Etkinliği gereksiz buluyorsan, 2010’lar dizilerini eski olarak görmeyip özlemediysen oy da vermezsin olur biter. Bu kadar baltalamaya gerek yok bence.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Samimi bir şekilde soruyorum: Niye bu kadar mutsuzsun? Bu bitmek tükenmek bilmeyen sinirin, huysuzluğun sebebi ne?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Her şeyden önce ortada iyi kötü verilmiş bir emek uğraş var, bu yorum başta etkinliği yürüten Dosi olmak üzere etkinliğe katılan, oylayan herkese haksızlık ve saygısızlık oluyor. Bu manada maalesef kırıcı bir yorum olmuş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...