Aziz'in Çekimleri Başladı! Kadroya Yeni İsimler! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,783
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E-sufB7XIAcsohc

Aziz'in çekimleri başladı!

Yapımcılığını O3 Medya'nın, proje tasarımını Zeynep Günay Tan'ın, yönetmenliğini Recai Karagöz'ün, senaristliğini Eda Tezcan'ın üstlendiği; Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın başrolünü paylaştığı dizinin çekimleri bugün itibariyle başladı.

Öte yandan dizinin kadrosuna Erdem Akakçe, Adnan Biricik, Elif Sönmez, Suzan Kardeş ve Damla Hacıoğlu da dahil oldu.

Aziz, yakında Show TV'de!

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,840
Puanı
1,060
Hadi bakalm heyecanla beklediğim dizilerden

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Biraz geç kalmış sanki, yayına erken çıksaydı biraz. Kadrosu sezonun en iyi kadrolarından, ses getirecek işlerden biri olacak bence. İlk bölüme şans vermeyi düşünüyorum.

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
simay barlas ile damla sönmez benziyor. abla kardeşi mi oynayacaklar ki?
zeynep günay tan başarılı bir yönetmen. yaptığı işler 3+ sezon garantili oluyor. umutluyum bu projeden.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hayırlı olsun, en son Tolga Sarıtaş da eski dizisinden sonra apar topar O3 Medya'yla yeni diziye başladığında sonu hüsran olmuştu, Murat Yıldırım'ın kaderi merak konusu. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kadrosu çok iddialı bir iş. Hayırlı olsun.

55542362-6BEE-4595-936E-639BFF25A0F6.jpeg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,783
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Erdem Akakçe, Adnan Biricik, Elif Sönmez, Suzan Kardeş, Damla Hacıoğlu da dizinin kadrosundaymış. Konuya eklendi!

Kadrosu çok iddialı bir iş. Hayırlı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 108803
Hayırlı olsun, en son Tolga Sarıtaş da eski dizisinden sonra apar topar O3 Medya'yla yeni diziye başladığında sonu hüsran olmuştu, Murat Yıldırım'ın kaderi merak konusu. :A
simay barlas ile damla sönmez benziyor. abla kardeşi mi oynayacaklar ki?
zeynep günay tan başarılı bir yönetmen. yaptığı işler 3+ sezon garantili oluyor. umutluyum bu projeden.
Biraz geç kalmış sanki, yayına erken çıksaydı biraz. Kadrosu sezonun en iyi kadrolarından, ses getirecek işlerden biri olacak bence. İlk bölüme şans vermeyi düşünüyorum.
Hadi bakalm heyecanla beklediğim dizilerden

• Beğendim
Reactions: sanrikent

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Suzan Kardeş'in izleyemeyeceğim bir dizide olmasına üzüldüm ama en azından oyunculuğunu seviyorum, sevindim.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Suzan Kardeş Seksenler'de oynamıyor muydu? :A Ayrıldı mı oradan acaba? Erdem Akakçe ile beraber iyi takviye olmuş.

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
Erdem Akakçe, Adnan Biricik, Elif Sönmez, Suzan Kardeş, Damla Hacıoğlu da dizinin kadrosundaymış. Konuya eklendi!

elif sönmez asi dizisinden beri takip ettiğim bir isim. bu dizide olması iyi. murat yıldırımın kardeşi rolündeydi. yeniden aynı dizideler. güzel tesadüfler bunlar.:-)
zeynep günay tan eski dizilerinden bir isim mutlaka yeni dizisine taşırdı. bu dizide hiç öyle bir durum yok. belliki yepyeni bir iş olacak.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
elif sönmez asi dizisinden beri takip ettiğim bir isim. bu dizide olması iyi. murat yıldırımın kardeşi rolündeydi. yeniden aynı dizideler. güzel tesadüfler bunlar.:-)
zeynep günay tan eski dizilerinden bir isim mutlaka yeni dizisine taşırdı. bu dizide hiç öyle bir durum yok. belliki yepyeni bir iş olacak.
Fırat Tanış ve Güven Murat Akpınar var İstanbullu Gelin'den.

• İlginç
Reactions: sanrikent