'Azize' Yayından Kaldırıldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
IMG_20191230_142859.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi Azize'de şok gelişme!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı; yeni yıl arasından sonra Erkan Birgören imzalı 7. bölümüyle devam edeceği açıklanan dizi, son gelişmeye göre final bile yapamadan ekranlara veda etti. Öte yandan dizinin ekibi, bu şok gelişme nedeniyle sette de vedalaşamadı.

19 Kasım Salı akşamı başlayan dizi, düşük reytingleri nedeniyle geçtiğimiz haftalarda cumartesi gününe alınmıştı.

Kaynak: Birsen Altuntaş (TV100)

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Son yıllarda tüm kanallar biten dizileri için iyi kötü final bölümü çektiği için yayından kaldırılmalar azalmıştı ama sağolsun Kanal D dayanamayıp özüne dönmüş. :A

Reytingleri çok kötüydü ama en azından apar topar da olsa final hakkı verilmeliydi geçmiş olsun.

• Güldürdün
Reactions: Klaus

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Seyirciye saygısızlık bence finalsiz dizi bitirmek. En azından iyi kötü bir final bölümü çekmek yada son bölüme final sahnesi çekip bitirmek varken hem ekibe, hem seyirciye yapılan bir ayıp bence. Ekibin yolu açık olsun. Mini dizi diye satarsın artık Kanal D...

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Kanal D bir kez daha ne kadar saygısız bir kanal olduğunu gösterdi, tek kelime ile yazık.

Hazır Hande Erçel'in de dizisi bitmişken Halka geri dönsün ya :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Buğra Gülsoy, Süreç Film ve Kanal D üçlüsü olmuyor. Bana Artık Hicran De gibi final yapmadan veda etmesi kötü oldu. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal arkasında iyi durdu, bol tekrar yaptı, bol tanıtım döndürdü. Ben salı günü sürpriz yapar diye düşünüyordum, şaşırdım. Kanal yine de yeni gününde de denedi, daha ne yapabilirdi? Yine de her dizi finali hak ediyor, yayından kaldırmaları hoş bulmuyorum...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Diğer konu arasında kaynamış. Yıl sonu katliama döndü. :A

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın bir kurbanı daha. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kanal arkasında iyi durdu, bol tekrar yaptı, bol tanıtım döndürdü. Ben salı günü sürpriz yapar diye düşünüyordum, şaşırdım. Kanal yine de yeni gününde de denedi, daha ne yapabilirdi? Yine de her dizi finali hak ediyor, yayından kaldırmaları hoş bulmuyorum...
Fanlar Kanal D ve Süreç’in dizinin arkasında durmadığını, tanıtımlarının iyi yapılmadığını, sosyal medyada aktif olmadığını söylüyordu. Açıkçası haklılar da gün değiştirdiğinde bile çok az tanıtım dönüyordu. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fanlar Kanal D ve Süreç’in dizinin arkasında durmadığını, tanıtımlarının iyi yapılmadığını, sosyal medyada aktif olmadığını söylüyordu. Açıkçası haklılar da gün değiştirdiğinde bile çok az tanıtım dönüyordu. :D
İlk baştan bahsediyorum, yeni dizi tanıtımları çok yapıldı. Afişleri, sosyal medya tanıtımı da iyi yapıldı. Sonrasındaki durum nedir bilmiyorum, takip etmedim. Gün değişim hamlesi de iyi yapıldı bana göre, dizi için ölü yatırım olsa da denendi yine de. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür