'Azize' Dizisinden İlk Afiş Yayınlandı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Azize'nin ilk afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün yapacağı dizinin başrollerini Buğra Gülsoy ve Hande Erçel paylaşacak.

'Azize' yakında Kanal D'de!

EE1n7FtXsAItd3K.jpg

• Olmamış
Reactions: Gizmen

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fena durmuyor lakin tutacağını pek sanmıyorum... Kanal D'nin elinde zaten dizi yok, biraz erken yol alsaydı da dizilerini yayına sürseydi. Yeni dizilerinin başlaması Ekim-Kasım'ı bulur ki çoğu iş de gününe oturacak...

• Beğendim
Reactions: alperuz

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fena durmuyor lakin tutacağını pek sanmıyorum... Kanal D'nin elinde zaten dizi yok, biraz erken yol alsaydı da dizilerini yayına sürseydi. Yeni dizilerinin başlaması Ekim-Kasım'ı bulur ki çoğu iş de gününe oturacak...

Kesinlikle. Elinde proje yok kanalın, Zümrüdü Anka vardı, onun oyuncuları Sevgili Geçmiş'te. Başka dizisi de yok diye biliyorum.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kesinlikle. Elinde proje yok kanalın, Zümrüdü Anka vardı, onun oyuncuları Sevgili Geçmiş'te. Başka dizisi de yok diye biliyorum.
NTC Medya dizi hazırlıyor, Karga Seven dizi hazırlıyor. Birçok dizi haberi de duyduk fakat kanalları belli değil, onlardan bazılarını da almış olabilir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
NTC Medya dizi hazırlıyor, Karga Seven dizi hazırlıyor. Birçok dizi haberi de duyduk fakat kanalları belli değil, onlardan bazılarını da almış olabilir.

Şu Dr. House uyarlaması Kanal D'de olursa Afili Aşk gibi kanala ilaç gelebilir. Geçen sezona dönecek yoksa, Zalim İstanbul'da düşüşe geçti.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,529
Puanı
1,060
Hande'nin yüzüne bi şey yapmışlar değişik çıkmış :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Afiş ne kadar klasik olsa da güzel olmuş, ama kesinlikle uyumlu olmamışlar. Kendi yaşıtlarıyla partner olsalar keşke. Hande’yi istedikleri gibi kadınsı göstermeye çalışsınlar, hala çok genç gözüküyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Herkes yakışmaz diyordu ama ben yakıştırmıştım. Afişte de uyumları belli :bhr: