Aziz - Tanıtım Fragmanı | Show TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
57nlplo.jpg

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Aziz'in tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını O3 Medya'nın, proje tasarımını Zeynep Günay Tan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı dizinin başrollerini; Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas paylaşıyor.

Aziz, yakında Show TV'de başlıyor!

• Harika
Reactions: Angelica

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şu anda dizi izlemiyorum buna şans versem mi bilemedim konu klişe değil öyle bir de sevdiğim oyucular mevcut

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Tutar gibime geldi tanıtımdan bu dizi ama izleyeceğimi sanmıyorum. :A

Tabii yayınlanacağı günü de çok önemli. :)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Sen Gönüldağına nasıl vuruldun? :A Sıklıkla yorumlarını bu şekilde bitirdiğinden dikkatimi çektin.
İlk başta gıcık kapmıştım Gönül Dağı'na. Çünkü sevdiğim dizi Kalk Gidelim'in yerine gelmişti. İlk 2 bölümünü izlemedim ama 3. bölümü biraz izledim ve kendine çekti dizi. Müzikler, oyunculuklar filan tam Anadolu dizisi dedim ve öylece izlemeye başladım. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Murat Yıldırım ve Damla Sönmez uyumu güzel. Dizinin ana ship'i Aziz ve Dilruba olacaksa tutacağını düşünüyorum :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
İlk başta gıcık kapmıştım Gönül Dağı'na. Çünkü sevdiğim dizi Kalk Gidelim'in yerine gelmişti. İlk 2 bölümünü izlemedim ama 3. bölümü biraz izledim ve kendine çekti dizi. Müzikler, oyunculuklar filan tam Anadolu dizisi dedim ve öylece izlemeye başladım. :A
Yeşil Deniz'i de izler miydin? :A Ben senin aksine gıcık kapmadım.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tanıtım fena değil de kullanılan renk ve görüntüler hoşuma gitti. Dönem havası iyi yakalanmış.

Fragmandan sonra Poldark'a sahne sahne bile benzeten olmuş hala uyarlandı haberi de çıkmadı herhalde telifi ödenmeden yapılan bir iş. :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Tanıtım fena değil de kullanılan renk ve görüntüler hoşuma gitti. Dönem havası iyi yakalanmış.

Fragmandan sonra Poldark'a sahne sahne bile benzeten olmuş hala uyarlandı haberi de çıkmadı herhalde telifi ödenmeden yapılan bir iş. :A @Aserat
Sen bu İngiliz dramasını seyrediyor muydun? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür