Azerbaycan ve Türkiye'den Vize Kararı

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
1591210461736.png

Türkiye ile Azerbaycan arasında 'Vize Muafiyeti Anlaşması' yürürlüğe girdi.

Türkiye ile Azerbaycan arasında vize yeni alınan kararla 90 güne kadar kaldırıldı.

İki ülke vatandaşları için uygulanacak vize muafiyeti 90 gün olarak kararlaştırılırken 90 günü aşan durumlarında ise ikamet izni başvurusu zorunluluğu getirildi.
Daha önce bu süre 30 gün olarak kararlaştırılmıştı.​

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Çay muhabbetimiziden sonra olması @Ahmed :A Elimin kolumun uzunluğunu siz düşünün @Çiğdem @kerem @sokak sanati @serhatt @xemrexxx
Ekli dosyayı görüntüle 85032

Türkiye ile Azerbaycan arasında 'Vize Muafiyeti Anlaşması' yürürlüğe girdi.

Türkiye ile Azerbaycan arasında vize yeni alınan kararla 90 güne kadar kaldırıldı.

İki ülke vatandaşları için uygulanacak vize muafiyeti 90 gün olarak kararlaştırılırken 90 günü aşan durumlarında ise ikamet izni başvurusu zorunluluğu getirildi.
Daha önce bu süre 30 gün olarak kararlaştırılmıştı.​
Birde kardes ülkeler olacaksiniz, aralarinda vize olmasi bile skandal. :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed and Forumdash

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Kışın mi yazın mi gelinir hangi mevsim güzel oralar:Z
Yaz Bakü çok sıcak, kış ise aşırı rüzgarlı. Deneyimsiz insanı o rüzgarlar uçurur. :A

Ama Nisan-Mayıs ve Eylül-Ekim en güzel zamanlar. Genel olarak Batum ve etrafı dışında tüm Güney Kafkasya için tatil önerilerinde bu 4 ay hep en çok önerilir. :Z

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yaz Bakü çok sıcak, kış ise aşırı rüzgarlı. Deneyimsiz insanı o rüzgarlar uçurur. :A

Ama Nisan-Mayıs ve Eylül-Ekim en güzel zamanlar. Genel olarak Batum ve etrafı dışında tüm Güney Kafkasya için tatil önerilerinde bu 4 ay hep en çok önerilir. :Z

Ölmeden şu şu doğalgazdenizine bi bacaklarımızı sokalım.:Z
Bi sonra ki bahar olabilir. Kışın aşırı yoğun çalışıyorum yani eylülden sonra.:(

• Beğendim
Reactions: Ahmed