Ayrılsak da Beraberiz'in Akıbeti Ne Olacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
thumbnail_1428953175.jpg

tv8'in geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan komedi dizisi Ayrılsak da Beraberiz, bu hafta da ekrana gelmeyecek.

Başrollerini Algı Eke ve Mete Horozoğlu'nun paylaştığı yapım, Salı günleri başlamış ve daha sonra Çarşamba'ya alınmıştı. Reytinglerinde büyük düşüş yaşanan dizinin yerini ise Saba Tümer'in sunduğu "Saba ile Oyuna Geldik" programı almıştı.

Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan yapım, bu hafta da yayın akışında görünmüyor. Bir anda kayıplara karışan dizinin akıbeti merak konusu olurken birtakım iddialara göre dizinin çekimleri yaz aylarında tekrar başlamak üzere devam ediyor. Ancak bu iddianın doğruluğu henüz belli olmuş değil.

1999-2004 yılları arasında yayınlanan ve tam 450 bölüm sürerek Türkiye'nin en uzun süre devam eden dizileri arasında yer alan Ayrılsak da Beraberiz'in yeni versiyonunun akıbeti ve yazın başlaması durumunda tutup tutmayacağı ise büyük bir merak konusu.

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Tam kesin haber gelmedi ama dizi yaza kadar ara vermiş. Ranini Twitter'da yazmıştı geçenlerde.

Bu yaz hiç sıfırdan komedi başlamayacak galiba. Hep kıştan kalanları yaza taşıyorlar nedense. Ama aradan döneceği ve çekilen bölümlerin yayınlanıp yayınlanmayacağı bile belli değil ki bence dönmez. Kesinlikle başarısız bir deneme oldu, kabul edilmeli.

Böyle ara verip yazın yeniden başlayıp tutan dizi var mı hatırladığınız?
Daha doğrusu başlayan var mı?

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,857
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu yaz hiç sıfırdan komedi başlamayacak galiba. Hep kıştan kalanları yaza taşıyorlar nedense. Ama aradan döneceği ve çekilen bölümlerin yayınlanıp yayınlanmayacağı bile belli değil ki bence dönmez. Kesinlikle başarısız bir denemeydi.

Daha doğrusu başlayan var mı?
Evet o da güzel bir soru aslında. :):) Başlayan bulunur bence zorlansa da başarılı olan sanmıyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şuan bu haberi görene kadar ayrılsakta beraberizin yeniden çekildiğini unutmustum hafızamdan çıkmıstı :F:F:F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Evet o da güzel bir soru aslında. :):) Başlayan bulunur bence zorlansa da başarılı olan sanmıyorum. :)
Benim gibi komedi sever biri için bu yaz çok zor geçecek gibi. Önceki yazın komedi bolluğu ile geçtiğini düşünürsek hem de.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Benim gibi komedi sever biri için bu yaz çok zor geçecek gibi. Önceki yazın komedi bolluğu ile geçtiğini düşünürsek hem de.
Daha Nisan ayındayız ya, yaz için yeni projeler duyulur elbet. :D

Bence de bu deneme gerçekten başarısızdı. İnşallah dizinin yapımcıları da bunun farkındadırlar ve dizi geri dönecekse eğer dizide bazı iyileştirmeler yapmaları şart. Ama yazın geri döndüğü zaman da tutacağını ben düşünmüyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Mayıs ayında da bir şeyler çıkmazsa deliririm herhalde, etrafta hep ergen dizileri olmaz inşallah. :D @Tzira

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,686
Puanı
1,061
İlk bölümünü netten izledim, özellikle yan roller hiç olmamış tutması mucize yani :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yeni yapılanan kanallar neden çocukluk dönemimizde olan efsane dizileri batırmaya çalışıyorlar

ayoll bunun aynısını tnt kanalı yapmıştı çocukluğuumuzun en önemli dizisi yılan hikayesini saçma sapan yeni oyuncularla rezil etmişlerdi

şimdi aynısını acunun yeni yapılanan kanalı tv8 yaptı yine çocukluğuumuzun başka önemli bir dizisi olan ayrılsakta beraberizi saçma sapan yeni oyuncularla rezil ettiler
:ppp::kizgin::kizgin::ppp: