Aylin Coşkun ft Hande Yener - Manzara | Yeni Klip (100 Milyon GÜNCELLENDİ)

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,793
38,989
1,061
Ankara
Konu güncellendi...Klip eklendi...

Şarkıyı zaten beğeniyordum. Hande'm güzel kareler çekmiş:X Görsel anlamda çok çalişilmiş. İmajlar harika olmuş. Ama basit bi klip:X @Billy Kane @Çiğdem-

Keşke Hande'min olsaydı sevincim 100'e katlanırdı :X

Konuyu niye güncellemediniz bu saate kadar:X
Billy'nin konuyu uplatmasıyla gördüm ben, 10-15 dakika sonra da sen geldin. :A

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
48,051
30,632
1,060
35
Kayseri
Canım Hande'm yine beni heycanlandırdı :bhr: Şarkıyı zaten beğenmiştimkonseerde. Keşke Hande vermeseydi:( Aylin kendini yükseltmeye çalişirken Hande'yi yıpratmaz umarım:( @Billy Kane

@Çiğdem- @MasacRE- @Dosi
Hande yener klibi açtığından etiketlermisin benide benimde haberim olsun forumdash:D

şarkıyı dinledim sinsirellayı pek sevmemiştim ama bu şarkı çok güzel olmuş:D

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
8 Ekim 2012
24,100
15,793
1,060
Klibi şaşkınlıkla izledim. Daha ne kadar alakasız sahneler çekmiş olabilirler diye düşündükçe her seferinde daha kötüsü çıktı karşıma. :')

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
54,673
23,847
1,060
Hande yener klibi açtığından etiketlermisin benide benimde haberim olsun forumdash:D

şarkıyı dinledim sinsirellayı pek sevmemiştim ama bu şarkı çok güzel olmuş:D
Klip konuda ekli :X
Klibi şaşkınlıkla izledim. Daha ne kadar alakasız sahneler çekmiş olabilirler diye düşündükçe her seferinde daha kötüsü çıktı karşıma. :')
Alakasız olmasının sebebi belli bir konu teması olmamasından. Klibi ordan, burdan gördüğü fotograf konseptlerine göre çekmiş :X

yatutarsa

Favori Üye
8 Ekim 2012
24,100
15,793
1,060
Klip konuda ekli :X

Alakasız olmasının sebebi belli bir konu teması olmamasından. Klibi ordan, burdan gördüğü fotograf konseptlerine göre çekmiş :X
Şarkıyı çok beğenmiştim ben, daha konulu bir klibi hak ediyordu sanki. :D Sadece ilk başta poker suratlarla şarkı söyledikleri kısmı beğendim, "vermiyorum sana renk".

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
54,673
23,847
1,060
Şarkıyı çok beğenmiştim ben, daha konulu bir klibi hak ediyordu sanki. :D Sadece ilk başta poker suratlarla şarkı söyledikleri kısmı beğendim, "vermiyorum sana renk".
Ben konser videosunda klip canlandıramamiştim kafamda. Shakira & Rihanna gibi klip beklerdim ama RTÜK klibin son kısmındaki gibi Hande ve Aylin'e el sallardı:F

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
54,673
23,847
1,060
Güncelendiğini haber etmediğin için yorumum bende kalsın :A
Top10'da buluşuruz
Koskocaman GÜNCELLENDİ yazıyor ki top listesinde görünüyor:A Üşengeçlikten kimseyi etiketleyemiyorum:( Hemetiketlesem de yorum yapılmıyor:A Şimdi alıntı yaparken yorumunu araya iliştir:A
Haklarını yemeyeyim, biraz yaklaşmışlar Shakira&Rihanna klibine ama ucundan, çok az, eser miktarda...
koklatmışlar:A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
29,392
17,078
1,060
Koskocaman GÜNCELLENDİ yazıyor ki top listesinde görünüyor:A Üşengeçlikten kimseyi etiketleyemiyorum:( Hemetiketlesem de yorum yapılmıyor:A Şimdi alıntı yaparken yorumunu araya iliştir:A

koklatmışlar:A
etiketlenmediğim konulara pek bakmıyorum huyum kurusun :A
Ama ilk başta vardı etiket oyüzden yapayım yorum :A

Şarkı çok güzel, beğendim. Top10 listemde muhakkak olur.
Klibe gelince, biraz karışık olmuş. Klipte bi kraliçe Hande Yener gördüm birde çakma kopyasını gördüm :A
Kısacası Hande yine harika bir iş ortaya koymuş, yanındakine rağmen :D

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
54,673
23,847
1,060
etiketlenmediğim konulara pek bakmıyorum huyum kurusun :A
Ama ilk başta vardı etiket oyüzden yapayım yorum :A

Şarkı çok güzel, beğendim. Top10 listemde muhakkak olur.
Klibe gelince, biraz karışık olmuş. Klipte bi kraliçe Hande Yener gördüm birde çakma kopyasını gördüm :A
Kısacası Hande yine harika bir iş ortaya koymuş, yanındakine rağmen :D
Parmakların bal tutsun, ağzın bal yesin :A Top10'na beni etiketlemeye başlayabilirsin:A

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,550
1,573
225
Manisa
Sözler yaratıcı olmuş zaten Mert Ekren'in yazdığı sözleri beğenmişimdir hep. Sadece nakarat daha iddialı olabilirdi.

Keşke sadece Hande söyleseymiş, beğenmedim Aylin Coşkun'un yorumunu. Hande Yener albümüne almayarak büyük hata yapmış. :A