Aylin Coşkun ft Hande Yener - Manzara | Yeni Klip (100 Milyon GÜNCELLENDİ)

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060

Sinsirella adlı albümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanan Aylin Coşkun ikinici klip çalişması için Manzara adlı şarkısını seçti. Geçtiğimiz ay Bostancı Gösteri Merkezi'nde albüm lansmanını gerçekleştiren Coşkun, Manzara şarkısını da bu konserinde görüceye çıkardı. Konserde Coşkun'a destek olan Hande Yener de sahneye cıkmıştı.

Aylin Coşkun ve Hande Yener ortakliğiyla gerçekleşen çalişmanın söz ve müziğini Mert Ekren'e, düzenlemesi ise Devrim Karaoğluna ait. Şarkının klip yönetmenliğini ise Hande Yener üstlendi.

İşte O Klip

Son düzenleme:

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,637
21,436
1,060
Canım Hande'm yine beni heycanlandırdı :bhr: Şarkıyı zaten beğenmiştimkonseerde. Keşke Hande vermeseydi:( Aylin kendini yükseltmeye çalişirken Hande'yi yıpratmaz umarım:( @Billy Kane

@Çiğdem- @MasacRE- @Dosi
Başlığa Yeni klip değilde Teaser yazılmalı diye biliyorum :D Sonra güncelenince Yeni klip diye değiştiriliyor.
Şarkıyı daha önce dinletmiştin ve hoşuma gitmişti. Klibide sabırsızlıkla bekliyorum :Z

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
Başlığa Yeni klip değilde Teaser yazılmalı diye biliyorum :D Sonra güncelenince Yeni klip diye değiştiriliyor.
Şarkıyı daha önce dinletmiştin ve hoşuma gitmişti. Klibide sabırsızlıkla bekliyorum :Z
Hatırlatma için tşk :X Unuttum yazmayı:X Klip gelince güncelliyorum zaten:X
Yaa konuyu wordpress'te acamadım neden acaba? Senin klipler de öyle mi:F

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,637
21,436
1,060
Hatırlatma için tşk :X Unuttum yazmayı:X Klip gelince güncelliyorum zaten:X
Yaa konuyu wordpress'te acamadım neden acaba? Senin klipler de öyle mi:F
wordpress? (b) onu kullanmıyorumki. Tam anlamadım mevzuyu :A
Klipleri hep yotubeden alıp buraya ekliyorum konu açarken. Chrome ve samsung internetinden giriyorum foruma :D

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
wordpress? (b) onu kullanmıyorumki. Tam anlamadım mevzuyu :A
Klipleri hep yotubeden alıp buraya ekliyorum konu açarken. Chrome ve samsung internetinden giriyorum foruma :D
Yaa konu acmak için bizi forum dışı bi yere yönlendiriyordu :X Neyse @OzaN gelince sorarım :F

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,637
21,436
1,060
Hee onu demek istedim :A:A Wordpress sanırım kalktı? Forumun anasayfası da yok :F
Ben hep mobil takılıyorum burda. Siz bilgisayarda takılanlar farkettiniz değişiklikleri. Bende farkeden birşey yok.

Konu açmak için farklı yerler kullanılıyor demek. Ben direk buraya yazıyorum :A
bir önceki hafta 50 konu açtım. Hepsini sevgili telefonum ile halettik :A:A
El alışmış, tak tak açıyorum :F

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
Ben hep mobil takılıyorum burda. Siz bilgisayarda takılanlar farkettiniz değişiklikleri. Bende farkeden birşey yok.

Konu açmak için farklı yerler kullanılıyor demek. Ben direk buraya yazıyorum :A
bir önceki hafta 50 konu açtım. Hepsini sevgili telefonum ile halettik :A:A
El alışmış, tak tak açıyorum :F
Havanı yesinler :A:A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
eee yokluk içinde varlık gösteriyor. Bırakta hava atayım biraz :A:A
Bilgisayarın yokluğunu hissediyorum bazen.
Dizileri bile telefonumdan izliyorum. Her işime koşuyor :A:A
Al ucuz bi pc:X Alt tarafı foruma gircen. Sanki mimari çizimler yapan yada film endüstrisinde çalişan montajcımısın:F Olmadı en alt tabakadan gamer bile değilsin :F

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,637
21,436
1,060
Al ucuz bi pc:X Alt tarafı foruma gircen. Sanki mimari çizimler yapan yada film endüstrisinde çalişan montajcımısın:F Olmadı en alt tabakadan gamer bile değilsin :F
Para sorun değil. 2 bin TL'ye harika özelliklerde bilgisayar alınıyor.
En sonki laptopu 6 sene kullandım. Okul bittikten sonra yeğenlere izin verince sizlere ömür oldu :A 2 tabletim vardı oda gitti elden :F
Yeni bilgisayar aldımmı onuda babamlar kapar :F
Telefonum her işi görüyor. Kuma gelmesin üstüne :A
Telefonumuda alıyorlar genelde :F
demiştimya daima internetim var ve süresiz aramada hep olduğu için gidiyor hep elden :Fgece tekefonumla başbaşa kaliyoruz :A

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
70,470
39,557
1,061
Ankara
Hayret Hande Yener uzun süre sonra farklı bir klip çekiyor. :eek:

Bekliyoruz bakalım, 1 haftaya gelir herhalde. :Z

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun
Canım Hande'm yine beni heycanlandırdı :bhr: Şarkıyı zaten beğenmiştimkonseerde. Keşke Hande vermeseydi:( Aylin kendini yükseltmeye çalişirken Hande'yi yıpratmaz umarım:( @Billy Kane

@Çiğdem- @MasacRE- @Dosi
Aaa şimdi Demet gibi olmaz inş bir oğlanın şarkısını sobote etmişti :F

Hande geri planda durup konuk gibi takılır inş teaserden şimdirik bir şey anlaşılmıyor :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
Aaa şimdi Demet gibi olmaz inş bir oğlanın şarkısını sobote etmişti :F

Hande geri planda durup konuk gibi takılır inş teaserden şimdirik bir şey anlaşılmıyor :A
Yuhhh!!! Şarkı bir ay önce düştü hiç mi dinlemedin:F Şarkıyı uçuran Hande canım Hande:bhr: Aylin kim ki öne çıksın:A Verdiğin örnekte oğlan zaten oğlan Demetin gerçek vokaliymiş:A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun
Yuhhh!!! Şarkı bir ay önce düştü hiç mi dinlemedin:F Şarkıyı uçuran Hande canım Hande:bhr: Aylin kim ki öne çıksın:A Verdiğin örnekte oğlan zaten oğlan Demetin gerçek vokaliymiş:A
Konser videosunda göstermiştin dinlemiştim orada Aylin ön plandaydı ama klip versionuna bakabilım bir de :A :A :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
Konser videosunda göstermiştin dinlemiştim orada Aylin ön plandaydı ama klip versionuna bakabilım bir de :A :A :A
Görsele bakmişsin:A Aylin iri kıyım olunca minyon Hande'mi göremedin konserde tabi :F Şarkı eşit söyleniyor. Kimseye hak geçmemişler. Aynı nakaratı hem Hande hem Aylin söylüyor:X