Ay Yapım'dan Star TV'ye Yeni Dizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,992
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
star.jpg

Ay Yapım'dan Star TV'ye dizi!

Şu sıralar 'Çukur', 'Alev Alev' ve 'Menajerimi Ara' dizilerinin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım, yaz döneminde Star TV'de ekrana gelecek yeni bir proje daha hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda son olarak 'Menajerimi Ara'nın yönetmenliğini üstlenen Ali Bilgin'in oturacağı dizi hakkında henüz başka bir detay bilinmiyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay Yapım'ın da yaz dizisi yaptığını gördük ya. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ali Bilgin büyük ihtimalle ilk bölümleri çekip dizinin dünyasını kurup başka bir isme emanet eder, öyle tahmin ediyorum. Başroller iyi olur bence, yaz dizisi izlemiyorum normalde ama düşebilirim bu diziye. Detayları merakla bekliyorum.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sezon içinde beklediğim şey olacak gibi. Hiç dillendirmedim ama dizide tahminimce Deniz Can Aktaş rol alacak gibi hissediyorum. Menajerimi Ara final yoluna giderken bu dizinin de reklamını Barış Havas'ın yeni projesi olarak tanıtacaklar bence. Hatta dizinin kadrosunda yine Menajerimi Ara ekibinden isimler yer alacaktır eğer öyleyse. Romantik komedi isteyen kitleyi direkt oraya kaydırabilirler. Tabi bu sadece bir tahmin.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sezon içinde beklediğim şey olacak gibi. Hiç dillendirmedim ama dizide tahminimce Deniz Can Aktaş rol alacak gibi hissediyorum. Menajerimi Ara final yoluna giderken bu dizinin de reklamını Barış Havas'ın yeni projesi olarak tanıtacaklar bence. Hatta dizinin kadrosunda yine Menajerimi Ara ekibinden isimler yer alacaktır eğer öyleyse. Romantik komedi isteyen kitleyi direkt oraya kaydırabilirler. Tabi bu sadece bir tahmin.
Düşünsene Menajerimi Ara bitiyor ve Dicle ve Barış'a spin-off çekiliyormuş meğer. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Düşünsene Menajerimi Ara bitiyor ve Dicle ve Barış'a spin-off çekiliyormuş meğer. :A
Bunu da düşünmüştüm ama eğer Menajerimi Ara'da tanıtımı yapılacaksa bu olmayabilir.
Bak şöyle bir ihtimal de var Menajerimi Ara sezon sonu değil yaz sonu final yapacak olursa bu dizi de Menajerimi Ara'nın içindeki dizi projesi olarak da tanıtılabilir :A Peri Masalım'ın gerçek hali :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bunu da düşünmüştüm ama eğer Menajerimi Ara'da tanıtımı yapılacaksa bu olmayabilir.
Bak şöyle bir ihtimal de var Menajerimi Ara sezon sonu değil yaz sonu final yapacak olursa bu dizi de Menajerimi Ara'nın içindeki dizi projesi olarak da tanıtılabilir :A Peri Masalım'ın gerçek hali :A
Yok ya Ekin ve Ay Yapım'ın aklına öyle şeyler gelmez bence. :A Menajerimi Ara ekibi zar zor sezonu tamamlamanın derdindeyken başka projenin tantanasıyla uğraşmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ay Yapım ve yaz dizisi? Aslında garip geliyor ama ortaya iyi bir iş de çıkabilir. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Benim "Kiraz Menajerim" projesi değil mi bu? :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Olursa mantıklı bir hamle olur ama baş rollerin yer almak isteyeceğini düşünmüyorum. Yan roller devam ettirebilir diziyi.
Aslında isteğim Menajerimi Ara'nın ne kadar imkansız da olsa senaryo vs düzelip yoluna devam etmesi. Bu dizinin de Menajerimi Ara'dan Barış, Jülide vs gibi oyuncularının projesi olarak başlaması. Hem menajerimi Ara'nın içinde gerçek bir dizi olur hem de Barış'ın kavga, Jülide'nin tripli, Beren'in sinsi sahnelerini vs değil de az ve öz olan sektör ile alakalı sahnelerini görürüz. Tabi bu imkansız gibi bir şey. Ne senaryo düzelir ne dizi devam eder ne de bu fikri düşünecek birileri yoktur yada kaale alınmıyordur :F

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ay Yapım artık yaz dizileri yapmaya başladı beklenilen bir hareket kış dizileri bir türlü tutmuyor en son tutan 2017de başlayan Çukur ve o da bu sezon final yapıyor.