serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,525
Puanı
1,060
1603194239909.png

Ay Yapım'dan Neftlix'e 2 yeni dizi!

Netflix'e "Aşk 101" dizisini yapan Ay Yapım sevilen platform için yeni iki dizi daha hazırlıyor. Bunlardan ilki, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı "Kuş Uçuşu" dizisi.

Dizinin konusu şöyle:
X kuşağı yeni dünyayı, sosyal medyayı, yeni mecraları ve iş kollarını anlamaya çalışırken, asıl büyük değişikliğin farkında değiller. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolun yürünme şekli bambaşka artık. Yukarılara tırmanırken, çok çalışmanın erdemine güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışan Aslı'yı izleyeceğiz. Hikaye, hedefine güdümlenmiş, en üstteki koltuğa oturabilmek, masadaki önemli kişi olabilmek için mücadele eden Aslı’nın, yeni dünyanın yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını sorgulayacak.

Diğer proje ise; senaryosunu Hakan Günday'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Onur Saylak'ın oturacağı "Uysallar" dizisi.

Dizinin konusu işe şöyle:
Mimar Oktay Uysal ailesinden gizli olarak bir punk hayatı sürmeye başlar. Ancak o sırada eşi, iki çocuğu ve babası da kendi gizli dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesinin yalanlarla dolu bir evi, Oktay’ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi vardır. Ailene karşı kendin olabilmek mümkün müdür yoksa herkesin ikinci bir hayata mı ihtiyacı vardır?

Moderatörün son düzenlenenleri:

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,525
Puanı
1,060
Harika bir iştir eminim, konusu da fazlasıyla dikkat çekici. İlgi görecektir. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Önce Aşk 101 bitseydi de sonra yeni dizi yaptırsalardı kadına. :A

Ama Uysallar aşırı ilgi çekici görünüyor şimdiden tuttum. :Z Şahsiyet gibi PuhuTV'de olabilirdi gerçi. :A

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,525
Puanı
1,060
Önce Aşk 101 bitseydi de sonra yeni dizi yaptırsalardı kadına. :A

Ama Uysallar aşırı ilgi çekici görünüyor şimdiden tuttum. :Z Şahsiyet gibi PuhuTV'de olabilirdi gerçi. :A
Bu dizinin senaryosu yazılmış da bitmiş bile. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu projelerle yapıyorlar işte, diğer dizi de kuşak çatışmalarını işleyecekmiş onu da seversin sen. :
Meriç Acemi'ye hala güvenemiyorum, UTC'yi getirdiği nokta hala aklımda. :A Aşk: 101 başarılı oldu diye yazdığı dizi sayısı artışa geçti, bu durum sıkıntı teşkil ediyor. :A

• Üzücü
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,525
Puanı
1,060
Meriç Acemi'ye hala güvenemiyorum, UTC'yi getirdiği nokta hala aklımda. :A Aşk: 101 başarılı oldu diye yazdığı dizi sayısı artışa geçti, bu durum sıkıntı teşkil ediyor. :A
Kesinlikle bende güvenmiyorum aynı konudan ötürü. Bu kadının tek sıkıntısı senaryonun devamını getirememesi aslında. Yoksa ilk 14 bölüm şahaneydi. :A TV'ye 2 buçuk saat dizi yapılırsa haliyle sıkıntıya düşülür.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uysallar merak uyandırdı. :Z Onur Saylak ve Hakan Günday’dan kötü iş çıkmaz. :Z

Bu arada Timur Savcı’nın geçen bahsettiği 2 proje ve Berkun Oya dizisinden bahsetmemiş Netflix hiç. :eek:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kesinlikle bende güvenmiyorum aynı konudan ötürü. Bu kadının tek sıkıntısı senaryonun devamını getirememesi aslında. Yoksa ilk 14 bölüm şahaneydi. :A TV'ye 2 buçuk saat dizi yapılırsa haliyle sıkıntıya düşülür.
Dijital işler çok daha rahat şartlar sağladığı ve sezonluk bölüm sayıları kısa olduğu için benzer bir sorun yaşamayacaktır diye ummak istiyorum. :A Göreceğiz artık...

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,525
Puanı
1,060
Dijital işler çok daha rahat şartlar sağladığı ve sezonluk bölüm sayıları kısa olduğu için benzer bir sorun yaşamayacaktır diye ummak istiyorum. :A Göreceğiz artık...
Aşk 101'in ikinci sezonunu da beğenirsek, yaşamadığını görmüş oluruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Uysallar merak uyandırdı. :Z Onur Saylak ve Hakan Günday’dan kötü iş çıkmaz. :Z

Bu arada Timur Savcı’nın geçen bahsettiği 2 proje ve Berkun Oya dizisinden bahsetmemiş Netflix hiç. :eek:
Bence Bir Başkadır çok yakında başlayacak onu bu haber kalabalığı arasında harcamak istememiş olabilirler. Yoksa çekimleri çoktan bitmişti. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür