Ay Yapım'dan 'Çarpışma' Açıklaması!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
64705

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma için Ay Yapım'dan açıklama geldi.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Erkan Can'ın paylaştığı yapım, sosyal medyadan "Bu akşam yayınlanacak 9. bölüm çok heyecanlı ama 30 Mayıs’ta yayınlanacak 25. bölüm çok daha heyecanlı" paylaşımını yaparak hakkında çıkan erken final haberlerini yalanladı.

Öte yandan dizinin tek sezon olarak tasarlanması nedeniyle bu bölümün final olma ihtimali yüksek görünüyor.

Çarpışma, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Show TV'de!

• Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,060
Muhtemelen final bölümüdür umarım yanılırız :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok iyi haber. Dizi, hikayesini ve senaryosunu planladığı gibi anlatabilecek bu garanti sayesinde. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Dizi reytinglerde bekleneni veremedi. Kendi adıma kadroda beni kendine çeken hiçbir oyuncu yoktu, senaryo ne kadar iyi olursa olsun kadroya biraz daha özen gösterselerdi daha iyi oranlar alırdı. Sadece Kıvanç Tatlıtuğ'u başrol yapmak yetmiyor. Ben bu yüzden diziye başlamadım. Ama belli ki sezon sonunu görecek, ona da şükür.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
İzlemiyorum bı diziyi ama iyi bir hamle. Konusu da ilginç. Diziyi sadece oyuncu için izlemeyin yani

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haberlere güzel açıklama olmuş, 25 bölümlük güzel bir iş olmuş olacak böylece. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Dizi reytinglerde bekleneni veremedi. Kendi adıma kadroda beni kendine çeken hiçbir oyuncu yoktu, senaryo ne kadar iyi olursa olsun kadroya biraz daha özen gösterselerdi daha iyi oranlar alırdı. Sadece Kıvanç Tatlıtuğ'u başrol yapmak yetmiyor. Ben bu yüzden diziye başlamadım. Ama belli ki sezon sonunu görecek, ona da şükür.

İzlesen pişman olmazdın bence izleyerek karar vermek daha iyi ön yargılı yaklaşma derim ben Kıvanç ın oyunculuğu süperdi bu dizide ya

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Bu aksam dizinin su anda Turkiyede rakipsiz olduguna karar verdim. Uzak ara en iyisi. Simdiden klasikler arasina girdi, twitter listesine bakmak bile dizinin nasil fenomen oldugunu anlamaya yetiyor. Ah ah bu dizi internet dizisi olucakdi var ya.. Neyse saglik olsun. Bu arada dizi kadro olarak da en iyi kadrolu 2-3 diziden biri. Erkek kadrosu olarak en iyi

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam