Ay Yapım ve Kanal D Arasındaki Soğuk Rüzgarlar...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Ay Yapım ve Kanal D Arasındaki Soğuk Rüzgarlar...

sdfsdfsd.png

FAV10 ÖZEL - Yiğitt

Yaptıkları işlerle çok konuşulan ikilinin arasından neden soğuk rüzgarlar esiyor?​

Hatırlanacağı üzere Kanal D ve Ay Yapım arasında su sızmıyordu. Bir döneme damga vuran diziler bu ikiliden çıkmıştı. Aşkı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne, Yaprak Dökümü, Menekşe ile Halil dizileriyle ekranlara damga vuran ikili en son 2015 yılında dizi yapmıştı. 2013 yılında final yapan 'Kuzey Güney' dizisinden sonra aralarındaki soğukluk kulislere damga vurdu... Bu soğukluk 13. bölümüyle biten 'Beş Kardeş' dizisine kadar sürdü, onunla birlikte ikiliyi izleyemez olduk.​

Takipleşmiyorlar!

Kanal D ve Ay Yapım sosyal medyada da takipleşmiyor. Ay Yapım, 5 büyük kanal içerisinde Show TV, ATV, FOX TV, Star TV'yi takip ediyor. Sadece Kanal D'yi takip etmiyor!​

Ay Yapım-Kanal D Dizilerini Özledik!

İkilinin neden dizi çekmediği ise hala netleşmiş değil, net bir açıklamayı hiçbir yerden duyamadık. Bir dönem Ay Yapım'ın 'Medcezir' dizisini Kanal D'de yayınlamak istemesi, Kanal D'nin ise diziyi istemediği iddiaları yüzünden aralarının bozulduğu konuşulmuştu. Diğer bir iddiaya göre büyük umutlarla başlayan ve hüsran yaşayan 'Kuzey Güney' dizisinin PT2'ye alınmasıyla aralar bozuldu. 4 sezon boyunca Ay Yapım dizilerinde rol alan Beren Saat'in D Yapım'la çalışması da kulislerde söylentilere sebep olmuştu.​

Tabi bunların hepsi iddia. 3-4 yıldır bu soğukluğa net bir cevap bulamadık. Ama Ay Yapım ile Kanal D'nin büyük ses getiren dramalarını özledik. İkiliyi bir daha ne zaman izleyeceğimiz ise merak konusu.​

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,845
Puanı
1,060
Gençler sizlerin de yorumlarını merak ediyorum bu konu hakkında. :D @denizz19 @mrt-06 @xemrexxx @Çiğdem- @Billy Kane @batuhankaralar @Aserat @ozgur2113 @vadikızı @xBUGRAx @Thequeer @sokak sanati ve diğer herkes...

Valla bu dikkat geçici bu ve neden oluyor hakkında aklıma gelen Kanal d dizilerinin arkasında durmuyor maalesef hemen kaldırıyor mesela Urfalıyam ezelden çok iyi oranlar alıyor izlenmiyor diye kaldırmıştı 2 bölüm önce 1.olmuştu dizi devam etmeliydi ben bu yüzden aralarında soğukluk olduğunu düşünüyorum:D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aman FOX'u takip ediyor da noluyor özenmedi hiç işine. :A
Birkaç bölümünü izlemiştim ama gayet güzel diziydi, tanıtımları da iddialıydı. Bazı şeyler olmayınca olmuyor. :A

Valla bu dikkat geçici bu ve neden oluyor hakkında aklıma gelen Kanal d dizilerinin arkasında durmuyor maalesef hemen kaldırıyor mesela Urfalıyam ezelden çok iyi oranlar alıyor izlenmiyor diye kaldırmıştı 2 bölüm önce 1.olmuştu dizi devam etmeliydi ben bu yüzden aralarında soğukluk olduğunu düşünüyorum:D
Kanal D o dönem ergenlikte dönemindeydi, baya diziyi harcadı. Şimdi maşallah toparlandık ama Ay Yapım yine de yapardı bize dizi. :(

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,845
Puanı
1,060
Birkaç bölümünü izlemiştim ama gayet güzel diziydi, tanıtımları da iddialıydı. Bazı şeyler olmayınca olmuyor. :A

Kanal D o dönem ergenlikte dönemindeydi, baya diziyi harcadı. Şimdi maşallah toparlandık ama Ay Yapım yine de yapardı bize dizi. :(

Evet ama böyle olunca belkide yapım şirketi yapmaya yanaşmıyor diye geliyor aklıma ben Ay yapımı seviyorum Kanal D yede dizi yapmasını çok isterim benim düşüncem bu yönde belkide şuda vardır Ay yapım takip ediyordur kanalı dizilerine göre yine yapacaktır dizi diye düşünüyorum İnşallah Ay yapımın dizilerini Kanal d de görürüz;)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

İçerde, Cesur ve Güzel gibi reklam kampanyası yapmadılar başlamadan. :A TİMS yüzünden Cumada kalamadılar ama o kötü oldu. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet ama böyle olunca belkide yapım şirketi yapmaya yanaşmıyor diye geliyor aklıma ben Ay yapımı seviyorum Kanal D yede dizi yapmasını çok isterim benim düşüncem bu yönde belkide şuda vardır Ay yapım takip ediyordur kanalı dizilerine göre yine yapacaktır dizi diye düşünüyorum İnşallah Ay yapımın dizilerini Kanal d de görürüz;)
Belki de Kanal D istemiyordur Ay Yapım dizilerini, onu da düşünmek lazım. Konuda yazıyor, Medcezir'i D'ye yollamak istemiş ama D istememiş. :A

İçerde, Cesur ve Güzel gibi reklam kampanyası yapmadılar başlamadan. :A TİMS yüzünden Cumada kalamadılar ama o kötü oldu. :A
Hayaller İçerde, hayatlar Bana Sevmeyi Anlat diyorsun. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,845
Puanı
1,060
Belki de Kanal D istemiyordur Ay Yapım dizilerini, onu da düşünmek lazım. Konuda yazıyor, Medcezir'i D'ye yollamak istemiş ama D istememiş. :A

Hayaller İçerde, hayatlar Bana Sevmeyi Anlat diyorsun. :A

Olabilir neden olmasın bu kanalın isteğinede bağlı bir durum kanal yapım şirketlerine bakarak dizi yapar:D ama Ay yapımın dizileri güzel oluyor niye istemez onuda anlamıyorum

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ay Yapım artık Show ve Stara çok dizi yapıyor ki bence Show ile daha çok çalışmalı. Show dizilerine sahip çıkar hep. Ay Yapım da bunu bilir. Ve yeni dizi hazırlayan en az kanal Show ki bu da avantaj Ay Yapım ile çalışması için.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kanal D gibi sezon boyunca 20 tane dizi yapan kanala temkinli yaklaşması normal. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D yi daha çok seviyorum :A
Adamsın. :A

Ay Yapım artık Show ve Stara çok dizi yapıyor ki bence Show ile daha çok çalışmalı. Show dizilerine sahip çıkar hep. Ay Yapım da bunu bilir. Ve yeni dizi hazırlayan en az kanal Show ki bu da avantaj Ay Yapım ile çalışması için.
Kanal D ile de bir geçmişi var, hiç yoktan her sezon bir dizi hazırlamak bu kadar zor olmamalı. :A

Kanal D gibi sezon boyunca 20 tane dizi yapan kanala temkinli yaklaşması normal. :A
Kanal D'm posta koymuş yapıma, Medceziri istememişiz. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061