Ay Yapım'ın Yeni Uyarlaması İçin Hangi Kanalla Görüşülüyor?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star TV olması iyi olur, yeni sezona hazırlanıyordur zaten. Beklemedeyiz merakla, Ay Yapım projeleri bende birkaç adım önde başlıyor normal olarak. :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Baş rol karakterleri:
1. karakter: Ayşenil Şamlıoğlu* / Füsun Demirel / Işıl Yücesoy* / Güven Hokna / Müjde Ar* / Lale Belkıs / İtır Esen / Arsen Gürzap / Yasemin Yalçın* / Nur Sürer
2. karakter: Burak Deniz / Kaan Urgancıoğlu / Ushan Çakır* / Mehmet Günsür / Kenan Ece / Kaan Taşaner* / Uğur Yıldıran* / Kubilay Aka / Burak Hakkı
3. karakter: Alize Gördüm* / Fahriye Evceen / Deniz Baysal / Merve Boluğur* / Beren Saat / Cansu Dere* / Tuğba Melis Türk* / Gülşah Çomoğlu*
4. karakter: Nergis Öztürk / İpek Erdem / Seda Akman / Ayta Sözeri* / Esra Dermancıoğlu* / Meryem Üzerli / Melahat Abbasova* / Aslı Orcan* / Nükhet Akkaya* / Müge Ulusoy*
5. karakter: Ali Ersan Duru* / Fatih Artman / Can Nergis* / Devrim Nas* / Mehmet Ali Nuroğlu*
6. karakter: Feridun Düzağaç / Ozan Güven / Ufuk Bayraktar* / Yurdaer Okur / Ragip Savaş / Selim Bayraktar / Okan Bayulgen / Serhat Kılıç / Mithat Erdemli* / Uğur Çavuşoğlu*
Oyuncu kadro bu şekilde şampiyonlar ligi olursa bence tutar
Niye aynı mesajı 10 kez yazıyorsunuz görüyoruz.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Demek az süreli Netflix dizisi, çok süreli bir televizyon dizisine dönüşecek. :)

• Beğendim
Reactions: Barry

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Uyarlama dizileri seviyorum. Bakalım nasıl bir dizi çıkacak.