Ay Yapım'ın Yeni 'Netflix' Dizisinde Özge Özpirinçci'nin Partneri Kim Olacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ay Yapım'ın hazırlık çalışmaları devam eden 'Netfix' dizisinde Özge Özpirinçci'nin partneri kim olacak?

631

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturacağı, senaryosunu Ece Yörenç'in yazacağı ve başrolünde Özge Özpirinçci'nin yer alacağı açıklanan 8 bölümden oluşacak yeni dizide Özpirinçci'ye son olarak 'Bir Aile Hikayesi' ve yine Netflix'te ekrana gelen 'Rise of Empires: Ottoman'da rol alan Birkan Sokullu eşlik edecek.

birkan-sokullu-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey_131395173050777918_16_9_1552455357.jpg

Kaynak: televizyongazetesi.com​

• Beğendim
  • Olmamış
Reactions: Angelica and kerem

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
En son Nesrin Cavadzade'ye böyle ilgi yaratılışı görmüştüm. Her gün haberlerde.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kadın'ın ardından herkes bir başka diziye girdi, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Şerif Erol ve şimdi de Özge.

Caner'in dizisi tutmadı, Feyyaz'ın dizisi tutmazsa kadın başrolden tutmaz. Şerif Erol'un dizisi ise baya iddialı, Özge'nin TV'de olmadığı için böyle reyting kaygısı yok. Harika bir iş çıkartır umarım Ay Yapım ile. :) @kerem

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Özge Özpirinçci haberi doğruydu o zaman. :Z

Partnere gelirsek olmamış ya, ben bu adamı pek sevmiyorum. Keşke başka biri olsaydı. :(

Kadın'ın ardından herkes bir başka diziye girdi, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Şerif Erol ve şimdi de Özge.

Caner'in dizisi tutmadı, Feyyaz'ın dizisi tutmazsa kadın başrolden tutmaz. Şerif Erol'un dizisi ise baya iddialı, Özge'nin TV'de olmadığı için böyle reyting kaygısı yok. Harika bir iş çıkartır umarım Ay Yapım ile. :) @kerem
Zaten Netflix'te adam akıllı yayınlanacak ilk yerli dizi olacak. Şuanki diziler çöp. :A

TV'de yayınlansa da Ege Yörenç faktöründen dolayı tutardı kesinlikle. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Özge Özpirinçci sonunda 3 sezonluk buhran dönemini atlatıp özlediğimiz haline dönüyor anlaşılan. :Z Birkan da çok iyi isim güzel çift çıkar bu ikiliden. :Z

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu herifin en buyuk oynayacaği rol This is US'daki Kevin rolüydü. Onu da Bir Aile Hikayesiyle oynadı. Yapmayın artık şuna bir rol biçmeyin. Çokoturko erkeği filan olsun:T:

• Beğendim
Reactions: kerem