Ayşegül'ün Vedası Gözyaşlarına Boğdu!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Poyraz Karayel'in Veda bölümünde; Nevra'nın Ayşegül'ü öldürmesi, Poyraz'ı büyük bir şoka uğratıyor! Poyraz'ın kollarında can veren Ayşegül, hayata gözlerini yumuyor...

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,708
Puanı
280
@vadikızı
- Bu dizi ve kurtlar vadisi bitirildi !
- Bu iki dizide finalleri rezalet reytingler aldı
- Bu iki dizide rekor kırdı !

Bu rtg sistemde buyuk oyun var abla

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@vadikızı
- Bu dizi ve kurtlar vadisi bitirildi !
- Bu iki dizide finalleri rezalet reytingler aldı
- Bu iki dizide rekor kırdı !

Bu rtg sistemde buyuk oyun var abla
bomba patlatılmasını istemiyor emniyet televizyonda Arka sokaklarda 9.sezonda nasibini almıştı yani kanal d de final yapıp kanal d de 5 ay sonra başlamak rekor bide 2 günlük tanıtımla pelin bilerek yaptı ama planı tutmadı

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,708
Puanı
280
bomba patlatılmasını istemiyor emniyet televizyonda Arka sokaklarda 9.sezonda nasibini almıştı yani kanal d de final yapıp kanal d de 5 ay sonra başlamak rekor bide 2 günlük tanıtımla pelin bilerek yaptı ama planı tutmadı
Ya kanal d kapatılcak elbet

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ya kanal d kapatılcak elbet
Arka sokakları sıkıntıya sokmayın belki aziz yıldırım alır Türker inanoğluyla iyi anlaşıyor zaten Türker inanoğlu kanal d ortak olabilir yinede barış tünay alkışlatıcı hareket yaptı En kötüsü Yalan dünyanın durumuydu 4.bölümde bitti bide Arka sokaklar 2. bölüm düştü diye pelin hemen final yaptırdı küçük ağada 2 bölüm düştü diye hemen final yaptırdı pelin
valla ben 20 bölüm tutardım diziyi kanalım olsa eninde toparlanır diye @emree-29 pelin baya borca soktu kanal d yi @emree-29

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,708
Puanı
280
Arka sokakları sıkıntıya sokmayın belki aziz yıldırım alır Türker inanoğluyla iyi anlaşıyor zaten Türker inanoğlu kanal d ortak olabilir yinede barış tünay alkışlatıcı hareket yaptı En kötüsü Yalan dünyanın durumuydu 4.bölümde bitti bide Arka sokaklar 2. bölüm düştü diye pelin hemen final yaptırdı küçük ağada 2 bölüm düştü diye hemen final yaptırdı pelin
valla ben 20 bölüm tutardım diziyi kanalım olsa eninde toparlanır diye @emree-29 pelin baya borca soktu kanal d yi @emree-29
Olabilir