"Avrupadan Bir Klüp Almayı Düşünüyorum" !!!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Ünlü Televizyoncu ;CNNTÜRK İnstagram Hesabından yaptığı açıklamalar içinde belirttiği bir kaç açıklama spor dünyasının dikkatini çekti.
Acun Ilıcanın spora düşkünlüğünü herkes biliyor;
1588932854806.png

Acunun Ilıcalı açıklamaları içinde ; "Spor kanalı düşünmüyorum ama bir Avrupa takımını satın almak istiyorum"diye belirtti.
Bunun yanında; "Fenerbahçe başkanlığı ilgili hiçbirzaman düşüncem olmadı ama Mesut Özil in sözleşmesi bittiği an Fenerbahçeye gelmesi konusunda herşeyi yaparım"dedi.
1588932894364.png

Arda Turan ve Emre Belözoğluna methiyeler düzen başarılı televizyoncu;Ersun Yanalında Fenerbahçe'de başarız olmadığını vurguladı.

Survivorda İlhan Mansız;Serhat;Ümit Karan gibi futbolcuları davet eden Acın Ilıcalı;Alex sorusu üzerine;" Alexin gelmesini istemem;Türkçesi çok zayıf;çok iyi bir aile babası ve çok rahat biri" olarak vurguladı.

1588933056329.png

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Türkçesi çok zayıf" kısmı çok tuhaf kaçıyor. Çok iyi olmasa da, anlayabilecek kadar iyi bir Türkçesi var. Bir de Pascal Nouma'yı ve İbrahima Yattara'yı gördü bu gözler. Alex gelmesin de tabii ayrı konu. Bu tarz programlar kötü gösterir Alex tarzı saygılı isimleri ama Türkçe kısmına takıldım.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
"Türkçesi çok zayıf" kısmı çok tuhaf kaçıyor. Çok iyi olmasa da, anlayabilecek kadar iyi bir Türkçesi var. Bir de Pascal Nouma'yı ve İbrahima Yattara'yı gördü bu gözler. Alex gelmesin de tabii ayrı konu. Bu tarz programlar kötü gösterir Alex tarzı saygılı isimleri ama Türkçe kısmına takıldım.
Bence dil olayı bahane ama sanırım çok fazla sevdiği için Alexi; belkide kendince bir savunma oluşturmuş olabilir.

• Beğendim
Reactions: Araf

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Millet; siz Acun Ilıcalı olsaydınız?
Hangi Avrupa Takımını satın almak isterdiniz?
Bu yıl Pandemi nedeniyle adım gibi eminim Survivor Gelirlerini 10'a katladı.

@12.Adam @emreemreu @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Tolstoyevski @MEnes @xdragxx @DarkLegenD @pompy @bazinga @Bully @S.G.A.T. @eskici @MEnes
Bu virüs olmasa Celtic storeda çalışıp
parayı toplayıp Fenerbahçe’ye kongre üyesi olmak
@The_Erinch ve Celtic i satınalmak isterdim @Sherlock

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Arda'ya methiye düzen biri muhtemelen başarısız olur futbol işinde. :):)

Muhtemelen bir ikinci lig takımı alır Almanya, Hollanda gibi Türk nüfusun nispeten yüksek olduğu bir yerden. :)

Alex ise zaten asla Survivor gibi bir şeyi kabul etmez, o yüzden Acun da teklif etmez. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060

İnceden "buraya gelen nefret edilerek gider" demek istiyor aslında.
Kesinlikle katılıyorum. Geçen sene karma takım yapılmıştı ve Yunanlılar ve Türkler aynı takimdaydi. İngilizce iletişim sağlanmıştı yani Türkçe bilmemek bir engel değil Survivor'a katilmak için.
Alex öyle bir şey istemez, Acun sadece kılıf bulmuş.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch and Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Acun yine saçmalamış. Alex zaten senin o yarışmana gelmeye tenezzül bile etmez :A
Alex De Souza Survivor'da olsa olsa ödül olur zaten 2012'de ödül Alex'le tanışmaktı :D Herkesi Sercan, Pascal, İlhan'la karıştırmamak gerek :A