Avrupa'da Müslüman Nüfusu Hızla Büyüyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
25 Ocak 2018

Ünlü Amerikan araştırma merkezi Pew tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre Avrupa'da müslüman nüfusu hızla büyüyor.
20200406_144708.jpg

İsveç medyasınada taşınan bu haber beraberinde bir çok soru işareti getirdi. Yapılan analizlerde şuan 8.1% müslüman nüfusuna sahip olan İsveç'te bu oranın 2050 yılında 30% olabileceği belirtiliyor.

Araştırma şirketine göre sınırlar kapatılıp yabancıların ülkelere girişi yasaklansa dahi bu oranlar büyüyecek. Raporda, müslüman çocukların avrupadaki ortalama yaşının 13 olduğu belirtiliyor ve müslümanlar avrupalılara göre daha fazla çocuk dünya getirdikleri için ileriki zamanlarda ülkelere yabancı girişi yasaklansa da bu oranların büyüyeceği belirtiliyor.

Bulgaristan ve Fransa'dan sonra 3. sırada en çok müslüman nüfusuna İsveç'in sahip olması İsveç medyasında büyük yankıya sebep oldu.

Kaynak: Expressen

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
25 Ocak 2018 tarihine ait bir konuydu ama silindiği için açtım ve eski konularımı tekrar açmaya çalışacağım. İçeriğini zamanımıza göre ayarlıyorum😊
Konuların başında tarihleri belirtirim😊

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İsveç'in nüfusu çok yakında Müslüman dolu olacak anlaşılan, iyiymiş. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Konudaki grafiğe göre 2016 yılı :X Şimdi bi daha araştirma yapılsın:A
Konuda 2018'in Ocak ayındaki konum :A
silinmiş konularim ve admin tekrar açmanın yolunu gösterdi ve aç dedi,bende aklıma gelenleri bu yolla kurtardım :Z
Konunun başınada tarih attım :A
Foto ise aynı kaynaktaki foto.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Konuda 2018'in Ocak ayındaki konum :A
silinmiş konularim ve admin tekrar açmanın yolunu gösterdi. bende aklıma gelenleri bu yolla kurtardım :Z
Konunun başınada tarih attım :A
Foto ise aynı kaynaktaki foto.
Yok eski konu anlamında söylemedim. Benim yapıcağim yorumun aynısı yapmiş @sokak sanati da sadece ekleme yaptım:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Çok kötü bir durum. Kimse kendi ülkesinde başka nüfusun hele arapların falan hızla artmasını istemez.
Kimse de hoşgörüden bahsetmesin, Suriyeliler konusunda Türkiyede bakış açısı ortada.

• Beğendim
Reactions: titreyenadam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok eski konu anlamında söylemedim. Benim yapıcağim yorumun aynısı yapmiş @sokak sanati da sadece ekleme yaptım:A
Yok senin ki normal yorum ama işin aslını bilmeden baltalamaya çalışanlara sinir oluyorum. Geçende başka konuma laf gelecektide açıklamamdan sonra sesini eden olmadi😊

• Üzücü

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok senin ki normal yorum ama işin aslını bilmeden baltalamaya çalışanlara sinir oluyorum. Geçende başka konuma laf gelecektide açıklamamdan sonra sesini eden olmadi😊
Acaba benim de var mı eski konulardan silinen hemen Hande'mi kontrol edeyım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Acaba benim de var mı eski konulardan silinen hemen Hande'mi kontrol edeyım :A
Türkiye ile ilgili konularım silinse bukadar üzüntü yaratmaz bende ama özellikle 2018 yılında hep isveç medyası kaynaklı konular açtım ve bunlari tercüme etmek ve telefonla açmak baya zamanimı almıştı. Haliyle onlara birsey olsun istemem. Teknoloji kısmında onlarca konum vardı,neyseki onlar duruyor :Z

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Türkiye ile ilgili konularım silinse bukadar üzüntü yaratmaz bende ama özellikle 2018 yılında hep isveç medyası kaynaklı konular açtım ve bunlari tercüme etmek ve telefonla açmak baya zamanimı almıştı. Haliyle onlara birsey olsun istemem. Teknoloji kısmında onlarca konum vardı,neyseki onlar duruyor :Z
Hande'de benim için bir emek :A anlıyorum seni :F

taktik ne taktiği sahi silindiğini nerden anladın:X Ben de bakayım:X

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hande'de benim için bir emek :A anlıyorum seni :F

taktik ne taktiği sahi silindiğini nerden anladın:X Ben de bakayım:X
Ben kısa yola ayarlamıştım bazı konularımı somradan bazı yorumlara bakabilmek için, ordan anladım ama googleden konunun başlığını yazıp fav10 diye yazarsan kendi konunu görursun ama tıkladığımda hata yazıyordu, ordan anladim. Forumdan resimlere bak, bazinga ordan bana ss'li nasıl yapılacağını anlatmışti. Konunun ilk sayfasını görebiliyoruz o yol ile. 😊

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben kısa yola ayarlamıştım bazı konularımı somradan bazı yorumlara bakabilmek için, ordan anladım ama googleden konunun başlığını yazıp fav10 diye yazarsan kendi konunu görursun ama tıkladığımda hata yazıyordu, ordan anladim. Forumdan resimlere bak, bazinga ordan bana ss'li nasıl yapılacağını anlatmışti. Konunun ilk sayfasını görebiliyoruz o yol ile. 😊
Google yöntemiyle zaten daha önceden de biliyorum zaten ama demek istediğim aklıma hangi konuları actiğim gelmıyor :F Tum actiğin konular vardi eskiden mesela oraya tıklayorsun filan sandım:X

SS nerde?

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Google yöntemiyle zaten daha önceden de biliyorum zaten ama demek istediğim aklıma hangi konuları actiğim gelmıyor :F Tum actiğin konular vardi eskiden mesela oraya tıklayorsun filan sandım:X

SS nerde?
Ss işte Forumdan Resimler konusunda ama bu google yöntemini ilkez duydum (yani olmayan konuları önbellek ile geri getirme)

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben konularım gibi liste acılıyor ordan bakıyorsun filan sandım:A
Benim liste hafızamda :A aaaa dur güzel bir konum vardi, o da gitmiş baktım şimdi :eek:
Googleden bulmaya çalışacağın, bulursam açarım. Baya ilgi görmüştü ve her vakite uygun bir konuydu :S

• Güldürdün