Avrupa'nın Diğer Ligleri - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🇪🇺 ⚽️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
3.jpg

Almanya Bundesliga, İspanya La Liga ve İtalya Serie A başta olmak üzere Avrupa’nın ulusal liglerindeki maçlara ve transfer gelişmelerine dair tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilisiniz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
LA LİGA ve MESSİ varken mi. Come ooon... :A

Nerede o eski Barça... Dünya futboluna ambargo koyabilme şansından nereye... Daha bugün Valencia deplasmanından bile galibiyetle ayrılması zor bir takım haline getirdi Barça yönetimi. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Leipzig kalan son maç handi yaparsın umarım beni ve kuponumu üzmezsin inşallah :)

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Leipzig'e kupon yapılmış belli ki. :A

Hayır kupondan değil, Avrupa’da en sempati duyduğum takım Leipzig olduğu için ve daha doğrusu çok güzel bir futbol oynadıkları için artık her macını takip etmeye çalışıyorum :A Kuponda da tabi ki var ama tek maç değil kombinede olduğu için pek umut yok nasılsa :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Leipzig yüzünden çok fena patladık, tam kasa sıfırlandı derken çok şükür Valencia imdada yetişti ve en azından zararı gidermiş olduk :A

Yalnız bu Barça gerçekten bitmiş, rahmeti okunuyor. Bakmayın şampiyonluğa oynadığına, Lig çok kötü olduğu için ve Messi sayesinde yine zirvede tutunuyorlar ama bir yere kadar. Messi bu yaz sezonunda umarım Premier Lige gider... @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hayır kupondan değil, Avrupa’da en sempati duyduğum takım Leipzig olduğu için ve daha doğrusu çok güzel bir futbol oynadıkları için artık her macını takip etmeye çalışıyorum :A Kuponda da tabi ki var ama tek maç değil kombinede olduğu için pek umut yok nasılsa :A

Leipzig’i 2019/2020 sezonu Bundesliga şampiyonu olmaktan eden adam olarak tarihe geçeceksin... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Kırk yılın başı Almanya ya kupon yaptık haaland güldürdü ama yetmediği yok ol Leipzig

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Leipzig yüzünden çok fena patladık, tam kasa sıfırlandı derken çok şükür Valencia imdada yetişti ve en azından zararı gidermiş olduk :A

Yalnız bu Barça gerçekten bitmiş, rahmeti okunuyor. Bakmayın şampiyonluğa oynadığına, Lig çok kötü olduğu için ve Messi sayesinde yine zirvede tutunuyorlar ama bir yere kadar. Messi bu yaz sezonunda umarım Premier Lige gider... @MEnes
Hiç sorma maçı izledim kanser oldum ya. Aslında Setien takımın çehresini epey değiştirdi ama takım 4 5 yıldır çöp hocalar yüzünden kendi benliğinin oldukça dışına çıkmış. Tekrar bu oyun stiliyle Pep'in oynattığı gibi oynamaya başladılar. Setien tiki taka usulüne dönüş yaptı ama takım tekrar bu benliğe tam dönüş için zamana ihtiyaç duyacak. Çünkü bir anda sezon ortasında bambaşka bir oyun stilinden bambaşka bir oyun stiline dönüyorsun. Yine de hoca topla çok oynayıp göze hoş gelen bir oyun oynatıyor ya da oynatma isteği var diyelim. Üretkenlik ve oyun çeşitliliği yavaş yavaş artacak, bu oldukça skor da gelecek. Ben bu sezon için gelecek adına umutluyum. 1 ay içinde takımın şov yapma olasılığı oldukça yüksek. Bakalım umudum yine fos mu çıkacak göreceğiz...

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski