Avrupa'nın Diğer Ligleri - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🇪🇺 ⚽️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
S Sport 2'de disiplin şov var. Haaland'a had bildireceğiz...

MD15_H2H_RBLBVB_HD.jpg
Yurt dışında özel desteklediğim bir takım yok. Ama Almanya Ligi'nde en çok Dortmund'u severim önde olmalarına sevindim.

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

Abi şaka gibi ya. İki Türk, Fransa Ligi'nin altını üstüne getiriyor.

Trabzon'da altın madeni bulsa bu kadar yararlı olmazdı. Yaz döneminin transfer bütçesi bu kardeşten gelecek. Uğurcan'ın parası olduğu gibi borca verilir.

Şenol'un takım kurarken en ileriye Burak ve Yusuf'u yazıp daha sonra kadroyu kurması lazım. Bu ikili şu anda bizim en büyük iki kozumuz.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Upemecano’yu Bayern Münih’e kaptırdık beklenildiği gibi ama Angelino’yu da City’den kaptık. On numara sol bek...

Hayırlı olsun...
Buldozer Münih ne diye aldı şimdi savunma da problem mi yaşıyor?
Ulan gözün doysun üst üste 8 kez şampiyon oldular.Bırakta yoldaşım mutlu olsun.
------

Messi Pep'in yanına gelirse senelerce City vs Münih finali izleriz. :Z :Z Upamecano vs Dias, Müller vs İlkay, Messi vs Leroy Sane. :Z
Tols, messi yi destekler. :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hayırlı olsun...
Buldozer Münih ne diye aldı şimdi savunma da problem mi yaşıyor?
Ulan gözün doysun üst üste 8 kez şampiyon oldular.Bırakta yoldaşım mutlu olsun.
------

Tols, messi yi destekler. :Z
Hem para var hem de kalite. :Z Sınırsız başarının kaynağı. :Z Bu birliktelik bu sezonun sonunda yeniden başlarsa ciddi ciddi önümüzdeki 4-5 yılı domine ederiz. :Z

• Harika
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ne ara Leipzig'i sattın. :A
Münih de Leipzig'den sonraki takımım, Leipzig-Münih maçları hariç diğer her maçta Münih'ciyim Bundesliga ya da ŞL fark etmeksizin. :A

Bu sezon şampiyon Leipzig olur umarım, kaç senedir gümbür gümbür geliyorlar. Bu sene olmazsa seneye olurlar Münih illa ki bir sene mola verecektir. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Münih de Leipzig'den sonraki takımım, Leipzig-Münih maçları hariç diğer her maçta Münih'ciyim Bundesliga ya da ŞL fark etmeksizin. :A

Bu sezon şampiyon Leipzig olur umarım, kaç senedir gümbür gümbür geliyorlar. Bu sene olmazsa seneye olurlar Münih illa ki bir sene mola verecektir. :A
Her sene şampiyon olan takımları sevmiyorum sevmem için kaybetmesi gerek :A Dortmund Klopp zamanından gelen sempatim var ama oyun olarak pek bir şey yok Bayern yanında

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Takımı orta sıralara mahkûm eden Edin Terzic varken böyle konuşması kolay tabii. Diğerlerine bir şey demiyorum. Ağzımdaki salyalarla kudurmuş bir köpek gibi Manchester City vs Bayern Münih finali bekliyorum. Abur cuburun anasını ağlatacağız o gün.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Münihliler bile Münih'i pek sevmez, ilginç bir sevdaymış ama daha ilginci bugüne dek hiç bundan haberdar olmamamız. :A

Bundesliga'da her sene Münih'in karşısında kim varsa onu desteklerim. Tek istisna Robben ile yardırdıkları dönem belli bir sempatim olmuştu. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Takımı orta sıralara mahkûm eden Edin Terzic varken böyle konuşması kolay tabii. Diğerlerine bir şey demiyorum. Ağzımdaki salyalarla kudurmuş bir köpek gibi Manchester City vs Bayern Münih finali bekliyorum. Abur cuburun anasını ağlatacağız o gün.
Kel bu sezon salmaz kupayı, sen de zevkten dört köşe olursun. Şimdiden yazmış bulunalım... ✍🏻