'Avlu'da 4 Ayrılık!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Ekranların sevilen dizisi 'Avlu'nun dün akşam yayınlanan sezon finalinde 4 ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Limon Film - Hayri Aslan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu'nun oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Ayça Damgacı, Nergis Öztürk, Selen Seyven ve Çağdaş Onur Öztürk'ün paylaştığı Avlu'da Kudret karakterini canlandıran Nursel Köse, Oğuz rolüne hayat veren Ertan Saban, İdil Sivritepe ve Simel Keçicioğlu ölerek diziye veda etti.

"Avlu" yeni sezonuyla Eylül'de!

68279

68280

68281

68282

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nursel Köse'nin ayrılığı kötü olmuş, çok yakışmıştı diziye. Bakalım nasıl devam edecek dizi, merakla bekliyorum akıbetini.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Nursel Köse tamam da Ertan Saban yeni dahil olmuştu diziye daha. :/

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Ekranların sevilen dizisi 'Avlu'nun dün akşam yayınlanan sezon finalinde 4 ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Limon Film - Hayri Aslan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu'nun oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Ayça Damgacı, Nergis Öztürk, Selen Seyven ve Çağdaş Onur Öztürk'ün paylaştığı Avlu'da Kudret karakterini canlandıran Nursel Köse, Oğuz rolüne hayat veren Ertan Saban, İdil Sivritepe ve Simel Keçicioğlu ölerek diziye veda etti.

"Avlu" yeni sezonuyla Eylül'de!

3.sezonumuz da süper olacak . Bu oyuncuların ayrılmasına sevindim . Ana kast kaldı sonuçta .

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Sana göre Kuzgun'dan ayrılanlar batan gemiden kaçanlar oluyor bana göre de buradan ayrılanlar mesele bu. O yüzden sinir etmek istedim ama anlamadın. :A
sen anlamıyorsun :A Bi beni sinir etmek istediğini söylüyorsun sonra da sinir etmeye çalışmadığını :A
Ayrıca batan gemi Avlu olamaz 44 bölüm sürmüş yeni sezonda da dijitalde devam edecek, senin Kuzgun yeni sezona çıkacak mı bakalım :F