'Avlu' Yeniden Çekilecek Mi?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayınlandığı tarihlerde ekrana damgasını vuran Avlu yeniden çekilecek mi?

avlu1.jpg

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, geçtiğimiz yıl 2 sezonluk macerasını Star TV'de sonlandıran, ve ardından yeni sezonunun dijital platform Netflix'te yayınlanacağı konuşulan dizinin akıbeti belirsizliğini koruyor.

Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin paylaştığı dizinin yeni sezon senaryosunun yurt dışında şu ana kadar 4 bölüm yazıldığı, toplam 10 bölüm yazıldıktan sonra ise ekibin sete çıkacağı ortaya çıktı.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nursel Köse 'Güvercin'de, Ceren Moray kod adı 'Öğretmen'de, Demet Evgar'ın adı ise projelerde geçiyor... Ekip dağılmışken tekrar çekilmesi muhtemel mi? Dijital de olacağından imkanı var gibi gözüküyor.

İzleyiciye o kadar umut verip yapılmaması olmaz...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sezon içinde başka dizi yapıp Netflix'te oynayan (Kubilay Aka, Alina Boz vs.) isimlerin varlığını düşününce herkes yeni dizi bulmasına rağmen umutlarım tükenmemişti ve bu haberle iyice umutlandım. 3. sezon olmayacak diyen Ranoş teyze ve Tokyo'ya inat Birsen reisin arkasındayız. Bu dizi yarım kalmamalı. :Z

• Harika
  • İlginç
Reactions: Özgür and alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Nursel Köse 'Güvercin'de, Ceren Moray kod adı 'Öğretmen'de, Demet Evgar'ın adı ise projelerde geçiyor... Ekip dağılmışken tekrar çekilmesi muhtemel mi? Dijital de olacağından imkanı var gibi gözüküyor.

İzleyiciye o kadar umut verip yapılmaması olmaz...
Nursel Köse zaten sezon finalinde ayrılmıştı karakteri öldüğü için. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başroller başka dizide olsa bile yazın toplanıp kısa sürede çekebilirler 10 bölümlük bir işi yani, yeter ki ekip istekli olsun. Umarım çekilir ve güzel bir sonuca bağlanır, tabi Netflix'in 2020 planında yok böyle bir iş. Her türlü 2021'e kalacak ama olsun, gelsin de...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Umarım çekilir ya, geçen yıldan beri merak ediyordum. Ama netflix bölümleri bölerek yayınlayınca anlamıştım olası bir sezon çekeceklerini. Zaten ilk sezonu yayınladı. 2.sezonu da bu sene içinde yayınlar. 2021’de izleriz inşallah.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Orjinaliyle arasında dağlar fark var ama yinede ben çok sevmiştim diziyi, en azından diğerlerinden farklı bir dizi, inşallah yarıda kalmaz.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sezon içinde başka dizi yapıp Netflix'te oynayan (Kubilay Aka, Alina Boz vs.) isimlerin varlığını düşününce herkes yeni dizi bulmasına rağmen umutlarım tükenmemişti ve bu haberle iyice umutlandım. 3. sezon olmayacak diyen Ranoş teyze ve Tokyo'ya inat Birsen reisin arkasındayız. Bu dizi yarım kalmamalı. :Z
Birsen şimdi de reis mi oldu. :F Anam ne yanar dönersin. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,538
Puanı
1,060
Bir sona bağlanmasını istiyorum öylece yarım kaldı.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Zaten Netflixde artık bence vis a vis tadında sahneler görmek bizimde hakkımız :D
içimde hiçbir zaman umudum tükenmemişti netflix aldıysa devamı gelir dedim inşallah birsen reis de yanlılmaz