'Avlu' Devam Edecek mi? Başrol Oyuncularından Açıklamalar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
10117008-728xauto.jpg

2 sezon boyunca Star TV'de yayınlandıktan sonra geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan ve 3. sezonun Netflix'te yayınlanacağı iddialarıyla gündeme gelen Avlu'nun kaderi bilinmezliğini korurken başrol oyuncularından yeni açıklamalar geldi.

Dizide Deniz karakterini canlandıran Demet Evgar, 'Hedda Gabler' oyununun Edirne'deki gösteriminde "Avlu'yu çok yarıda bıraktınız" diyen bir izleyiciye "Yok, Avlu bitmedi. Devam edecek" yapımın devam edeceğini açıkladı.

Öte yandan Ceren Moray ise Evgar kadar iyimser olmadı ve (Milliyet gazetesinin haberine göre) dizinin akıbeti hakkında "Daha netleşen bir şey yok. Başlamayabilir. Bu aralar gelen senaryoları okuyorum" açıklamasını yaparak suları iyice bulandırdı. Avlu'nun durumunun ne zaman ve ne yönde belli olacağı henüz net değil.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ceren Moray'ın açıklaması kaynaksız deniyor, dün epey araştırdım da bulamadım zaten deyişini. Demet Evgar devam edeceğini söylüyor lakin yönetmeni de başka diziyle görüşüyor, ne olacak bakalım son durum?

Umarım devam eder. :X

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Devam etmesi zor gibi inşallah etmez çünkü iki başrol de FOX'uma gelmeli yeniden artık :bhr:

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Ceren Moray'ın açıklaması kaynaksız deniyor, dün epey araştırdım da bulamadım zaten deyişini. Demet Evgar devam edeceğini söylüyor lakin yönetmeni de başka diziyle görüşüyor, ne olacak bakalım son durum?

Umarım devam eder. :X
Sacit Aslan'ın sitesinde Milliyet'ten bir gazetecinin haberine göre olduğu yazıyor. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Dizi devam edecek. Etmezse netflix dahil oyuncular yönemen seyirciye çok büyük hainlik yapmış olur.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Devam etmeyecek diziyi Netflix neden sezonları 2'ye 3'e bölerek yayınlasın? Ben Demet'e güveniyorum, kadın iki-üç kez ropörtajlarda üstüne bastırarak devam edeceğini söyledi.

• Beğendim
Reactions: dreamy and EmreCan

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
10117008-728xauto.jpg

2 sezon boyunca Star TV'de yayınlandıktan sonra geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan ve 3. sezonun Netflix'te yayınlanacağı iddialarıyla gündeme gelen Avlu'nun kaderi bilinmezliğini korurken başrol oyuncularından yeni açıklamalar geldi.

Dizide Deniz karakterini canlandıran Demet Evgar, 'Hedda Gabler' oyununun Edirne'deki gösteriminde "Avlu'yu çok yarıda bıraktınız" diyen bir izleyiciye "Yok, Avlu bitmedi. Devam edecek" yapımın devam edeceğini açıkladı.

Öte yandan Ceren Moray ise Evgar kadar iyimser olmadı ve (Milliyet gazetesinin haberine göre) dizinin akıbeti hakkında "Daha netleşen bir şey yok. Başlamayabilir. Bu aralar gelen senaryoları okuyorum" açıklamasını yaparak suları iyice bulandırdı. Avlu'nun durumunun ne zaman ve ne yönde belli olacağı henüz net değil.
Bu devam etmeyeceği anlamına gelmiyor. Azra yani ceren moray bir oyuncu ve dizi devam etmeme ihtimaline karşın elde ki projeleri değerlendiriyor sadece hepsi o kadar.

• Beğendim
Reactions: alperuz

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Devam etmeyecek diziyi Netflix neden sezonları 2'ye 3'e bölerek yayınlasın? Ben Demet'e güveniyorum, kadın iki-üç kez ropörtajlarda üstüne bastırarak devam edeceğini söyledi.
İlk cümleye katılıyorum, Netflix daha geçenlerde ilk sezonun ikinci kısmını yayınladı hatta. :D

Hem bölüm süreleri kısalacak hem de daha özgür bir ortamda yayınlanacak. İptal olması çok kötü ve bir o kadar şaşırtıcı olur.

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İlk cümleye katılıyorum, Netflix daha geçenlerde ilk sezonun ikinci kısmını yayınladı hatta. :D

Hem bölüm süreleri kısalacak hem de daha özgür bir ortamda yayınlanacak. İptal olması çok kötü ve bir o kadar şaşırtıcı olur.
Ben Ceren'e hak veriyorum. Sonuçta bir oyuncu, her ihtimale karşı senaryo okuması çok normal. Ki bence dizi devam edecek.

• Beğendim
Reactions: dreamy