Avatar Atakan 'Çukur' Kadrosunda!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
755x390-avatar-atakan-oglu-ile-kamera-karsisina-gecti.jpg

Show TV'nin ilgiyle izlenilen dizisi ''Çukur''un kadrosuna sürpriz isim!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş’ın yer aldığı dizinin kadrosuna Avatar Atakan dahil oldu. Atakan, ‘Çukur’da ünlü kickboksçu ‘kötü adam’ olarak izleyici karşısına çıkacak.

''Çukur'' yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yamaç’ı dövebilecek (hatta kalıbı ve dövüş becerisiyle dövmesi gereken) tek karakter olacak dizide. :A Ancak muhtemelen “Heyecanı Yok” çaldığı an Yamaç bunu da harcar. :A @MasacRE- @Çiğdem-

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Sabaha kadar dövsün ta ki '' heyecanı yok'' a kadar babasınız sonra yamaç halleder :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yamaç'ı pataklasa güzel olacak ama herşey Heyecanı Yok çalana kadardır. :A

Çeto ile birlik olmaz umarım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eski dizisine rakip mi oldu :A

Yamaç’ı dövebilecek (hatta kalıbı ve dövüş becerisiyle dövmesi gereken) tek karakter olacak dizide. :A Ancak muhtemelen “Heyecanı Yok” çaldığı an Yamaç bunu da harcar. :A @MasacRE- @Çiğdem-

Yamaç'ı pataklasa güzel olacak ama herşey Heyecanı Yok çalana kadardır. :A

Çeto ile birlik olmaz umarım.
@Yiğitt in herifi :A :A :A

Turabiden iyidir ayoll Söz de fena oynamamıştı :A :A :A @Maskeli Fedai @xemrexxx @sokak sanati

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

@Yiğitt in herifi :A :A :A

Turabiden iyidir ayoll Söz de fena oynamamıştı :A :A :A @Maskeli Fedai @xemrexxx @sokak sanati
Ben de severdim Survivor'da Atakan'ı :A Ama oyunculuğunun pek iyi olduğunu sanmıyorum, yalnız kickboksçu rolüyle gelecek olması güzel, kendini canlandıracak bir nevi :A

Ama Sherlock'un dediği gibi Heyecanı Yok çaldığı anda hiç şansı yok :A Yılların dövüşçüsünü madara edecekler Yamaç'a :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben de severdim Survivor'da Atakan'ı :A Ama oyunculuğunun pek iyi olduğunu sanmıyorum, yalnız kickboksçu rolüyle gelecek olması güzel, kendini canlandıracak bir nevi :A

Ama Sherlock'un dediği gibi Heyecanı Yok çaldığı anda hiç şansı yok :A Yılların dövüşçüsünü madara edecekler Yamaç'a :(

Söz'de aksiyon sahnelerinde iyiydi, güzel türkü söylerdi onun dışında. Duygusal sahnelerde falan pek izlemedik zaten. Aksiyon ve dövüş sahnelerinde sırıtmaz. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,841
Puanı
1,060
Hani oyunculuğu bırakmıştı Atakan :D Söz de ben çok beğenmiştim onu Çukurda olmasına sevindim valla :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Survivor'dayken baya popülerdi. Söz'de bazı sahnelerine baktım çok iyi iş çıkarmış. Burada da iş yapacaktır.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Söz'de aksiyon sahnelerinde iyiydi, güzel türkü söylerdi onun dışında. Duygusal sahnelerde falan pek izlemedik zaten. Aksiyon ve dövüş sahnelerinde sırıtmaz. :A
Şundan iyidir ayoll :F :F :F @Yiğitt @sokak sanati @serhatt @kerem @xemrexxx @Maskeli Fedai