Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
atv-yeni-donem-2020-1.jpg

Türkiye'nin sevilen kanalı ATV'nin yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı!

Geçtiğimiz sezon 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', 'Kuruluş: Osman', 'Hercai', 'Bir Zamanlar Çukurova' dizileri ile başarılı bir sezon geçiren ATV, yaz sezonunda 'Gençliğim Eyvah' dizisi ve 'Şans Kapıyı Çalınca' programı ile başarısını devam ettirdi.

Yeni yayın dönemi içerisinde izleyicisi ile buluşması planlanan 'Maraşlı', 'Akıncı' ve 'Maria ile Mustafa' dizileri ile ATV bu sezon da çok iddialı.

Kanalın yayınlanan yeni sezon tanıtımında Kenan İmirzalıoğlu, Müge Anlı, Esra Erol, Cem Öğretir, Nihat Hatipoğlu başta olmak üzere kanalın sevilen yüzleri ve yayınladığı dizilerin oyuncuları yer aldı.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica and Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Açıkçası 1.42 saniyelik tanıtım yapacaklarına star gibi 47 saniyelik kaliteli bir tanıtım yapsalardı daha iyi olurdu... Hiç beğenmedim...

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geçen senekinden daha iyi ama klasik ATV tanıtımı işte. Şükrü-Büşra ve Burak-Alina çiftleri parlıyor. :bhr:

• Beğendim

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bu kadar 'fanlık' zarar verici. :A Star'ın yaptığı stüdyoda oyuncuların yaptığı 1 saniyelik hareketi tanıtım haline getirmek. :A Bu da kaliteli değil.

Güzel duruyor, kanal binasını göstermelerini sevdim bende.
Ben bir günlük fanı değilim 9 yıldır fanıyım.. Benim kalite anlayışım Star

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben bir günlük fanı değilim 9 yıldır fanıyım..
Kaç yıldır fanı olduğun ile ilgili bir şey demedim. Sadece kanalı seviyorsun diye her şeyi övmen gereksiz. Star TV'nin 'sözde' tanıtım diye yayınladığını amatör olanlar de çekebilir.

Ayrıca, Star TV yeni sezon işlerinden ikisini bile tanıtımına koymaya tenezzül etmedi başrolleri belliyken. ATV en azından Burak Deniz ve Alina Boz'u koymuş.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Kaç yıldır fanı olduğun ile ilgili bir şey demedim. Sadece kanalı seviyorsun diye her şeyi övmen gereksiz. Star TV'nin 'sözde' tanıtım diye yayınladığını amatör olanlar de çekebilir.

Ayrıca, Star TV yeni sezon işlerinden ikisini bile tanıtımına koymaya tenezzül etmedi başrolleri belliyken. ATV en azından Burak Deniz ve Alina Boz'u koymuş.
Star tanıtımı şimdi çekmedi daha o zaman belli olmadığı için tanıtıma konulmamıştır.. Bua arara amatör bir tanıtım olduğunu düşünmüyorum. Kısa ve öz bir tanıtımdı. Bu arada Kanalım her şeyini övmüyorum yanlış algılanmış ben güzele güzel derim kötüye de kötü.. ATV ninki benim beğeneceğim bir tarzda olmamış onu söyledim Emrecim:bağır::bhr::X

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Star tanıtımı şimdi çekmedi daha o zaman belli olmadığı için tanıtıma konulmamıştır.. Bua arara amatör bir tanıtım olduğunu düşünmüyorum. Kısa ve öz bir tanıtımdı. Bu arada Kanalım her şeyini övmüyorum yanlış algılanmış ben güzele güzel derim kötüye de kötü.. ATV ninki benim beğeneceğim bir tarzda olmamış onu söyledim Emrecim:bağır::bhr::X
Star tanıtımını şimdi çekmedi mi? :A Hiç güleceğim yoktu. 12 Ağustos'ta çekimler yapıldı. Sol Yanım'ın erkek başrol oyuncusu 21 Temmuz'da belli oldu. Gökçe Akyıldız'ın 'Kazara Aşk' dizisinde olduğu da 5 Ağustos'ta açıklanmış. Tabii biz bunları o tarihlerde öğrendik, kanal öncesinde biliyordur illa ki.

Amatör tanıtım benim için. Arkada fonu olan herkes çekimini yapar, ardından birleştirir servisini yapar yayınlar. Kötüye kötü dediğini görmediğim için öyle bir algı oluştu bende.

EgaTwIfXgAEePtU

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Jonsnow and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Star tanıtımını şimdi çekmedi mi? :A Hiç güleceğim yoktu. 12 Ağustos'ta çekimler yapıldı. Sol Yanım'ın erkek başrol oyuncusu 21 Temmuz'da belli oldu. Gökçe Akyıldız'ın 'Kazara Aşk' dizisinde olduğu da 5 Ağustos'ta açıklanmış. Tabii biz bunları o tarihlerde öğrendik, kanal öncesinde biliyordur illa ki.

Amatör tanıtım benim için. Arkada fonu olan herkes çekimini yapar, ardından birleştirir servisini yapar yayınlar. Kötüye kötü dediğini görmediğim için öyle bir algı oluştu bende.

EgaTwIfXgAEePtU
Zevkler ve renkler tartışılmaz diyip bu konuyu sonlandıralım kardeşim.:bhr:

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de beğendim tanıtımı. ATV’nin standartlarına göre gayet iyi. Özellikle son yıllarda kanallar doğru düzgün tanıtım yapamazken. :A

Şükrü Büşra dansı harika. 😍 Aklıma Beren ve Engin’in Kanal D’deki dansını hatırlattı. :bhr:

Burak ve Alina da yan yana çok güzel duruyor. :A