ATV'den Yeni Dizi 'Aşk ve Mavi'

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

ATV'den Yeni Dizi 'Aşk ve Mavi'

56f6a81667b0a909e0986468.jpg

Atv ekranlarında Aşk ve Mavi adında yepyeni bir dizi başlıyor.

Yapımcılığını NTC Medya - Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği dizinin başrolünde ise ünlü şarkıcı Emrah yer alıyor. Kısa bir tanıtımı yayınlanan dizi Eylül'de ekrana gelecek.

Aşk ve Mavi, Eylül'de atv'de!

Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Forumdash o gün sana Emrah'ın NTC Medya ile dizisi geliyor demedim mi? :A

Emrah varsa izlemem, tutar mı orasını bilmiyorum. Kadın partneri için de Özlem Yılmaz düşünülüyormuş, inşallah kabul etmez.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Götür beni gittiğin yere mi:F Belalım benim şarkısına dizi çekilmişmiydi?

@Forumdash o gün sana Emrah'ın NTC Medya ile dizisi geliyor demedim mi? :A

Emrah varsa izlemem, tutar mı orasını bilmiyorum. Kadın partneri için de Özlem Yılmaz düşünülüyormuş, inşallah kabul etmez.
Cumaları yayınlanır kesin :F En son emrahın dissi cumaydı:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Götür beni gittiğin yere mi:F Belalım benim şarkısına dizi çekilmişmiydi?

Cumaları yayınlanır kesin :F En son emrahın dissi cumaydı:F
Cuma olabilir, bir ara KÇ cuma olacak deniyordu ama Kenan'ın dizisi ertelenmiş diyorlar. O nedenle KÇ o güne kadar pazartesi, sonra da hafta sonu falan olabilir. (İnşallah gözden çıkarmazlar tabi. :( )

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Emrah ne alaka yahu? Arabeskçilere şarkı ismiyle dizi çekme olayı 2000 lerin başında bitmedi mi? Biri Atv ye bunu hatırlatsın.

baranelif

Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
144
Emrah Erdoğan, uzun süren sessizliğini yeni yayın döneminde Atv'de ekrana gelecek olan ‘’Aşk ve Mavi’’ dizisiyle bozmaya hazırlanıyor. NTC Medya'nın imza atacağı dizinin kadrosu da yavaş yavaş netleşiyor. Sadece Emrah'ın görüntüsünün yer aldığı teaser'ı büyük merak yaratan dizinin kadrosuna çok usta bir isim katıldı.

Yıllarca “Asmalı Konak” efsanesiyle akıllarda yer eden Kenan Bal, "Aşk ve Mavi" dizisiyle el sıkışt
Usta oyuncu senaryosu okuyanlar tarafından çok beğenilen dizide Emrah'ın babasını canlandıracak. Dizide Emrah'ın partneri rolü için ise Sedef Avcı'yla anlaşıldığı iddiası gündeme gelmişti.

Ancak dizinin yapım şirketi Sedef Avcı'ya teklif bile gitmediğini, başka ünlü kadın yıldızlarla yapılan görüşmelerin de önümüzdeki hafta sonuçlanacağını açıkladı.NTC Medya, Sedef Avcı'yla geçen yıl "Bedel" dizisinde çalışmıştı.
kaynak birsen altuntaş

baranelif

Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
144
upload_2016-9-4_16-7-40.jpeg
101319.jpg

cigdem_7757799512b2279ed0ab.jpg

5311141015.jpg
71f3c770f6d739d57c843552b5c03ef2.jpg
upload_2016-9-4_16-7-40.jpeg

bu yukardaki bayanlardan bitanesi olsun yada iki oyuncuda olur hepside cok güzel haftaya acıklanacakmış bakalım kim olaçak

Son düzenleme:

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
özcan deniz başrol oluyor neden emrah olamıyo anlamış değilim tmm yere vurda o kadar değil @Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
dizinin ilk bökumune bakarim. götur beni gittigin yere sarkisi beni eskilere göturdu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
en sonku fragmani begendim.
baslangici bana buyuk yalani animsatti. ailesinin tanimadigi birini aileye gelin getiriyor.
Mavi aslinda abisinin intikami icin emraha yanasiyor ve evlendikleri yada evlenecekleri gece bicakliyor emrahi.
ilgimi cekti. atv nin ortalama reytingini alacagini dusunuyorum. Cuma gunleri yayinlanir ve 3-4 arasi alirsa yeterli

eemangt

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
21
Puanı
24
baslangici bana buyuk yalani animsatti. ailesinin tanimadigi birini aileye gelin getiriyor.
Mavi aslinda abisinin intikami icin emraha yanasiyor ve evlendikleri yada evlenecekleri gece bicakliyor emrahi.
ilgimi cekti. atv nin ortalama reytingini alacagini dusunuyorum. Cuma gunleri yayinlanir ve 3-4 arasi alirsa yeterli
atv'nın ortalama reytingi derken neyi kastettiğini anlayamadım. bu kanal geçen yıl survivor başlayana kadar prime time'da da tüm günde de ay birincisiydi sürekli. atv'nin ortalama reytingi dedikten sonra 3-4 arası reyting demek çelişki gibi durdu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
atv'nın ortalama reytingi derken neyi kastettiğini anlayamadım. bu kanal geçen yıl survivor başlayana kadar prime time'da da tüm günde de ay birincisiydi sürekli. atv'nin ortalama reytingi dedikten sonra 3-4 arası reyting demek çelişki gibi durdu.
Atv 3-4 arasi reyting alan dizilerini hemen bitirmiyor. dizilerine uzun sure sahip cikiyor. Yeter, Kertenkele mesela. Atvdeki dizilerle alakali dedim.
bir ara Kanal D citasi cok yuksekti 5 reyting altindaki dizileri hemen bitiriyordu. Atv eskiden beri 3 reyting uzeri dizilerini devam ettiriyor. Dizilerdeki reyting civarini kastettim

eemangt

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
21
Puanı
24
Atv 3-4 arasi reyting alan dizilerini hemen bitirmiyor. dizilerine uzun sure sahip cikiyor. Yeter, Kertenkele mesela. Atvdeki dizilerle alakali dedim.
bir ara Kanal D citasi cok yuksekti 5 reyting altindaki dizileri hemen bitiriyordu. Atv eskiden beri 3 reyting uzeri dizilerini devam ettiriyor. Dizilerdeki reyting civarini kastettim
tamam şimdi oldu, bu açıklama gayet yerinde :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@denizz19 bak ne buldum :) 3-4 arası yeterli demişim ama 2 katını alıyor neyseki :A