ATV'den yeni bir dizi daha!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bülent İnal ve Çetin Tekindor başrolde

Yapımcılığını TMC'nin üstlendiği, "Bir Çocuk Sevdim" adlı dizi için Bülent İnal ve Çetin Tekindor ile el sıkışıldı. Cevdet Mercan'ın yöneteceği dizi için kadın başrol arayışları sürüyor.

bulent-inal.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Atv yeni sezon için aktif çalışmalar yapıyor olabilir ama ben şu ana kadar yeni çıkacak Atv dizilerinin hiç birini begenmedim. Atv'yi zor bir sezon bekliyor.

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
ATV'nin son yapımları neden bu denli banel?! Gelecek sezon ATV'yi açmayacağız galiba.

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Sana katılıyorum The Killing Atv'de gelecek sezon için yapılan dizileri hiç iyi görünmüyor benim gözümde.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bence bu dizi tutar, ayrica ATV gelecek sezon simdiki durumundan daha iyi olur.
Bir Cocuk Sevdim, Kalbim Seni Secti ve Selvi Boylum Al Yazmalim ATV icin iyi is cikartabilir. Sabirsizla bekliyorum bu üc dizinin reytinglerini:)

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Reklamlı resim silinmiştir,kopyalama yaparken dikkat edelim arkadaşlar bazı sitelerden alınan fotoğraflar başka bir siteye konulunca değişiyor ve sitenin ismi vb. gözüküyor.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Reklamlı resim silinmiştir,kopyalama yaparken dikkat edelim arkadaşlar bazı sitelerden alınan fotoğraflar başka bir siteye konulunca değişiyor ve sitenin ismi vb. gözüküyor.

Ben o resmi google'den almistim, ama bundan sonra dikkat ederim :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Evet cünkü Bülent Inal "Bu Kalp Seni Unutur Mu" ve "Bitmeyen Sarki" dan sonra hayran sayisi azaldi, ama bakalim belki reytingler bizi yaniltir

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Yönetmenin dizilerine bakınca kadın oyuncu Tuba Büyüküstün olur mu diye düşündürdü. Umarım olmaz, bir süre dizilerden çekilir. Bu dizinin çok başarılı olacağını düşünmüyorum. Cast seçimi doğru olmamış. Bülent İnal' ı artık jön olarak düşünemiyorum.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tuba Büyüküstün'ün teklif alsa bile kabul edeceğini sanmıyorum. Zaten bir süre ara vermek istediğini açıklamıştı.

Tuba Büyüküstün zaten daha önceden hem Bülent İnal ile (Ihlamurlar Altında) hem de Çetin Tekindor ile (Asi) birlikte oynamıştı.