Atv'den Yeni Bir Dizi Daha...

King08

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
157
Atv'den Yeni Bir Dizi Daha...
Medyapım, Karadağlar ve Doktorlar'dan Sonra Artık Büyüdüm Adlı Bir Dizi Yapacak.

Kanal ve yapımcı firma henüz imzaları atmadı ancak taraflar prensipte anlaştı. Dizinin cast çalışmaları başladı.
Belli olan ilk isim, usta Oyuncu Vahide Gördüm. Bir istanbul Masalı, Hırsız Polis ve Annem'de üstün performansıyla izlediğimiz Vahide Gördüm, geçtiğimiz yıllarda En iyi Kadın Oyuncu ve En iyi Tiyatro Oyuncusu ödüllerini almıştı.

Artık Büyüdüm, istanbul Etiler'de yaşayan bir kapıcı ailesinin hikayesini anlatacak.
Dizinin, Kasım ayında Atv ekranlarında olması planlanıyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tutmaz bence. Hangi gün yayınlayacaklarını merak ediyorum. ATV'de hergün full dolu neredeyse. 2 yeni dizi daha geliyor. Bildiğim kadarıyla 1-2 yarışma da başlatacaklar.

Adanalı bitiyormuş.
Aşk Bir Hayal'i mi acaba gözden çıkartacaklar.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adanalı Aralık ayının başında bitiyor.

Pazartesi => Ezel
Salı => Aşk ve Ceza + Bitmeyen Şarkı
Çarşamba => Çocuklar Duymasın + Unutulmaz
Perşembe => Kurtlar Vadisi Pusu
Cuma => Gönülçelen + Kılıç Günü
Cumartesi => Adanalı + Yahşi Cazibe
Pazar => Aşk Bir Hayal

Bu şekilde ATV'nin yayın akışı. Pazartesi ve Perşembe ikinci kuşaklar boş ama onları dolduracaklarını sanmıyorum.
Pazar ikinci kuşakta başlayabilir yeni dizi. Diğer başlayacak yeni dizi ise Cumartesi Adanalı'nın yerine çıkar o zaman.
Yalnız iki yeni dizi de vasat projeler gibi gözüküyor. ATV dandik dizi yapıp 2-3 bölümde bitirmeyi bırakmıştı ama yeniden başlayacak galiba.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet, olabilir. Vahide Gördüm'ün dizileri aslında hep tutar ama Med Yapım olması başarısız olma ihtimalinin yüksek olacağına işaret. Med Yapım son yıllarda çok başarısız reyting konusunda.