ATV ve TRT 1'den İzleyicilere Yine Kötü Haber!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,303
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

ATV ve TRT 1'den İzleyicilere Yine Kötü Haber!

Darbe girişimi sonrası tüm kanallar normal yayın akışına dönerken ATV ve TRT 1 ise hala haber yayını yapmaya devam ediyor.

Zaten 2 haftadır yayınlanmayan dizilerden de yine kötü haberler geldi. 5. bölümüyle ekrana gelmesi beklenen 'Seviyor Sevmiyor', 3. bölümü yayınlanacak olan 'Rengarenk' ve 2. bölümü için sırada bekleyen 'Hangimiz Sevmedik'in bu hafta da ekrana gelmeyeceği açıklandı.

Öte yandan 'Seviyor Sevmiyor'un transfer için FOX ve Star ile, 'Rengarenk'in de Show TV ile görüştüğü de son dedikodular arasında.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,482
Puanı
1,061
sıkıntı yok ne de olsa 2 kanal içinde yeni sezondaki denek değişimiyle bu zararları karşılayacaklar:A

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Hayranları için kötü olmuş bir sürü yan kanalları var hala ortak yayın vermek nedir anlamış değilim. :)

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Dizilerin başka kanala gitmesi söz konusu değil, zaten Fox Tv'nin yeni dizileri gelecek yer yok .
Ntc medya atv için bir dram dizisi çekecek , adamlar atv'nin yayını için destek çıktı , kısaca diziler atv de kalacak , Reis atv' yi düşünmüş nöbet 7 ağustos da bitiyor , ekim ayına deseydi güzelim kırgın çiçekler de olmayacaktı.

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
13775519_1161259427271943_9080555625861951780_n.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Hay ben sizin yayıncılığınıza:bağır:
Yahu haber kanalların var zaten git orda ver ne haber vereceksen. Şu transfer haberlerine de inanmıyorum. Ntc medya zaten atvye dizi yapıyor tolerans tanır da mf yapım bir hafta daha idare eder. Mitingler bitince nolcak?

Hahah dediğim gibi ntc medya atvye dizi yaparken dizisini neden başka kanala transfer etsin? Yağlı kapı hem atv:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Nasil yok ya az önce yayin akisina baktim orda diziler var görünüyor madem yayinlamayacaklar yayin akisina neden koyuyorlar anlamadim ki ayrica yeter artik bu hafta koysunlar ve bu söylediklerim atv icin gecerli trt nin yayin akisina bakmadim :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,838
Puanı
1,061
ATV ve TRT 1 özel haber yayını yapmıyor ki ATV A Haber'den yayın alıyor TRT 1 de TRT Haber'den yayın alıyor, hadi ayrıca özel haber kanalları olmasa kendileri yayın yapsa tamam derdim de aynı yayını A Haber'den de izliyoruz ATV'nin bu ortak yayın amacı nedir? TRT 1'deki yayının aynısı da; TRT HD, TRT Haber, TRT Müzik, TRT Avaz, TRT Türk, TRT World kanallarından izleyebiliyoruz.

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Bu "izleyici" kardeşlerimizlerin de ne derdi varmış yazık ya tüh. Bu hafta da dizileri yayınlanmayacakmış vah vah. (!) Arkadaşlar bu ülkede darbe yaşanacaktı DARBE!!! Ne dizisi bilmem nesi. O kadar insan hayatını kaybetti. Tabiki haber içerikli yayınlar yapılacak. Konuşmacılar gelip darbeyi tartışacaklar. Öyle 1 gün darbe yayını yapıp ondan sonra dizi film koymak bana kalırsa saçmalık. Ve asıl ATV ve TRT hariç diğer kanalların da dizi film yayınlamak yerine haber koyması lazım. (Özellikle muhalif yayın yapan Fatih Portakal'ın tatilden dönüp artık bu işe başlaması lazım.) NE DİZİSİ NE FİLMİ ALLAH AŞKINA!!!!!

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
Bu "izleyici" kardeşlerimizlerin de ne derdi varmış yazık ya tüh. Bu hafta da dizileri yayınlanmayacakmış vah vah. (!) Arkadaşlar bu ülkede darbe yaşanacaktı DARBE!!! Ne dizisi bilmem nesi. O kadar insan hayatını kaybetti. Tabiki haber içerikli yayınlar yapılacak. Konuşmacılar gelip darbeyi tartışacaklar. Öyle 1 gün darbe yayını yapıp ondan sonra dizi film koymak bana kalırsa saçmalık. Ve asıl ATV ve TRT hariç diğer kanalların da dizi film yayınlamak yerine haber koyması lazım. (Özellikle muhalif yayın yapan Fatih Portakal'ın tatilden dönüp artık bu işe başlaması lazım.) NE DİZİSİ NE FİLMİ ALLAH AŞKINA!!!!!
Helal olsun be harfi harfine imzamı atıyorum

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,303
Puanı
1,061
Nasil yok ya az önce yayin akisina baktim orda diziler var görünüyor madem yayinlamayacaklar yayin akisina neden koyuyorlar anlamadim ki ayrica yeter artik bu hafta koysunlar ve bu söylediklerim atv icin gecerli trt nin yayin akisina bakmadim :D
Seviyor Sevmiyor'un resmi hesabı açıklama yaptı, Hangimiz Sevmedik de TRT'nin yayın akışında görünmüyor. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
Şaşırmamak gerek. Hangimiz Sevmedik geri dönüşünde uzun özetle yayına girmeli aksi halde sıkıntılı olabilir. :(

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
Zeynep çamcıya ve selin şekerciye yazık oldu.Dizi yapsam atvye vermem giderim kanal 7 de yayınlarım daha iyi Elifin arkasından yayına sürerim .ss