BARON疼痛

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
unnamed.jpg

9 eylül 1993'te yayın hayatına başlayan yayınladığı dizi ve programlarla büyük ses getiren ve son 5 yılda Türkiye'nin en çok izlenen kanalı olan atv bugün 28 yaşına girdi.

Başarılı programları dışında kuruluşundan başlayarak “Dizi atv’de izlenir” mottosuyla bütünleşen atv Asmalı Konak,Ekmek Teknesi, Zerda,Aliye,Çocuklar Duymasın,Sıla,Ezel,Kurtlar Vadisi Pusu,Karadayı,Maraşlı,Bir Zamanlar Çukurova,Kuruluş Osman ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi çok sayıda efsane diziler yayınladı, sizin en çok sevdiğiniz 5 atv dizisi hangisi?

Benim;Ezel,KVP,Bahtiyar Ölmez,Maraşlı ve EDHO

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pek atv'den dizi izlemem gerçi genelde çok TV izleyen biri de değilim. KVP izledim ama zamanında değil. Ezel sayılabilir yine ama o da zamanında değil. Onun dışında babamla arada EDHO ve Karadayı bakıyordum. Çocuklar Duymasın da sayılabilir. Bunlar atv'de olup baktığım diziler. Onun dışında bir iki bölüm baktığım illa vardır.

BARON疼痛

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Pek atv'den dizi izlemem gerçi genelde çok TV izleyen biri de değilim. KVP izledim ama zamanında değil. Ezel sayılabilir yine ama o da zamanında değil. Onun dışında babamla arada EDHO ve Karadayı bakıyordum. Çocuklar Duymasın da sayılabilir. Bunlar atv'de olup baktığım diziler. Onun dışında bir iki bölüm baktığım illa vardır.
aynen zaten saydığım dizileri internetten izledim oturup 3 saat ekranın başında duramam
Asmalı Konak, Hercai, Sıla, Bir İstanbul Masalı, Beyaz Gelincik, Unutulmaz ve bir çok dizisi ;)
hiçbirini ilk bölümden sona kadar izlemedim ama ilk 3 izlediğim sahneleri var
Ekmek Teknesi, Kurtlar Vaissi Pusu, Çocuklar Duymasın (ilk çekilen), Kimse Bilmez (ilk bölümler) ve Selena. :Z
Ekmek Teknesi efsane bir dizi zaten Osman Sınav ve Bahadır-Raci ikilisi hep efsane dizi yaptı, 2-3 yıl önce tamamen izlemiştim

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
kvp diğer kanallardada oynadı,Ezel Show tv nindi zaten.5 dizim Süper Baba,Çiçek Taksi,Mahallenin Muhtarları,Baba Evi,Böyle mi Olacaktı

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
kyp diğer kanallardada oynadı,Ezel Show tv nindi zaten.5 dizim Süper Baba,Çiçek Taksi,Mahallenin Muhtarları,Baba Evi,Böyle mi Olaacaktı
KVP-63bölüm(Show),30bölüm(Star),33bölüm(TNT),71(KanalD) ve 103 bölüm(atv) yani en çok atv'de yayınlandı
Ezel-14bölüm(Show),57bölüm(atv)

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
KVP-63bölüm(Show),30bölüm(Star),33bölüm(TNT),71(KanalD) ve 103 bölüm(atv) yani en çok atv'de yayınlandı
Ezel-14bölüm(Show),57bölüm(atv)
KVP show ve atv'de 3'er sezon oynadı.Ezel ,KVP Bölüm olarak her iki dizide atv'de çook aynen.Show'da hep dizilerini atv'ye kaptırıyor.Deli Yürek,Hayata Bağları.atv'de hemen hazıra konuyor.showda,atv'de dizi konusunda başarılı

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Tamam hadi kepenkleri kapatma vakti, çoktandır çok kaliteli dizi de yok zaten. :A

BARON疼痛

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
KVP show ve atv'de 3'er sezon oynadı.Ezel ,KVP Bölüm olarak her iki dizide atv'de çook aynen.Show'da hep dizilerini atv'ye kaptırıyor.Deli Yürek,Hayata Bağları.atv'de hemen hazıra konuyor.showda,atv'de dizi konusunda başarılı
aynen eskiden diziler daha sık transfer ediliyordu şimdi çok zor oluyor

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
aynen eskiden diziler daha sık transfer ediliyordu şimdi çok zor oluyor
En son Dirililş Ertuğrul devam dizisi olan Kuruluş Osman TRT'den atv'ye transfer oldu.Zaten dizilerde eskisi kadarda tutmuyor.Yeni yeni başlıyor bitiyor.Tutan dizilerin peşinden koşarlardı kanallar.Bide en son Adını Sen Koy dizisi tranfer oldu oda bitti.Aynen baya zor artık transfer

• Beğendim

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,317
Puanı
264
Son yıllarda Atv de ilgimi çeken işler olmadı. En son 8. Gün ü izlemiştim sanırım. O da kısa sürmüştü. Benim favori 5 dizim

Uçurum
Ezel
İkinci Bahar
Hatırla Sevgili
Avrupa Yakası

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Beyaz Gelincik ve Şöhret baştan sona izlediğim dizilerdi. Belkide ilk izlediğim türk diziler olduğu için ben de yer edindi.

Avrupa Yakası'nı da unutmamak gerekir.
Şuan eskileri yazdım ama bir çok dizisini izledim. En çok atv dizileri izlendi evimizde.

• Beğendim

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Aşk Bir Hayal, Aşk ve Mavi, Hercai, Kalp Yarası, Kara Ekmek, Seni Kimler Aldı, Sen Anlat Karadeniz, Yahşi Cazibe, Adanalı, Alemin Kıralı, Selena, Cennetin Gözyaşları, Kanatsız Kuşlar gibi harika dizileri yayınlamış bir kanaldır nice yaşlara atvcim :bhr:

• Beğendim