Atletico Madrid - Liverpool | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 1. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Liverpool Premier Ligin bugunu bulmuş olabilir ama eğer ŞL’de bu tür bölüm sonu canavarlarına karşı baş edemiyorsan “dünyanın güncel en iyi takımı” ünvanın gölgeye düşer, “tüm zamanların en iyi takımı” iddiası ise iddia olmaktan öteye geçemez.

Madem en iyisin atacaksın bu maçta, böylesine sistemli defansa sahip takıma hiç değilse 1 gol, mümkünse 2 gol. Son bir şar...
images

Anfield'da en az 4 atar göndeririz bu Atletico'yu ait olduğu yere, bu hep böyle olmuştur. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sakin ol şampiyon, daha bunun rövanşı var :A Bu maç bu skorla bitse bile Anfield'da topu bile göremeyecek sonuçta Atletico :A
Anfield'da en az 4 atar göndeririz bu Atletico'yu ait olduğu yere, bu hep böyle olmuştur. :A

Ben yattıktan sonra değil 4, 40 tane atsalar rövanşta neyleyeyim öyle işi :A

Bu arada Atletico 2 ve üstünde farkla galip gelirse rövanş maçı öyle geçen seneki Barça maçı gibi olmaz, Atletico’nun defans sistemi dünyanın en zorlu ve oturmuş sistemi. Hele ki maça kazanmak için değil “gol yememek” için çıkacaklarını düşünürsek... :(

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Bu arada Atletico 2 ve üstünde farkla galip gelirse rövanş maçı öyle geçen seneki Barça maçı gibi olmaz, Atletico’nun defans sistemi dünyanın en zorlu ve oturmuş sistemi. Hele ki maça kazanmak için değil “gol yememek” için çıkacaklarını düşünürsek... :(

Tabii senin kuponun açısından düşünürsek haklısın, şu an Uncut Gems - Howard modunda takip ediyorsundur maçları muhtemelen. :A

Liverpool şu an komple oturmuş bir takım her açıdan, Anfield'da ise dediğim gibi bambaşka oynuyorlar. Oranın atmosferi gerçekten çok başka, buradan 2-0 gibi bir skorla dönülmediği sürece her türlü avantajlı taraf Liverpool'dur bence.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tabii senin kuponun açısından düşünürsek haklısın, şu an Uncut Gems - Howard modunda takip ediyorsundur maçları muhtemelen. :A

Liverpool şu an komple oturmuş bir takım her açıdan, Anfield'da ise dediğim gibi bambaşka oynuyorlar. Oranın atmosferi gerçekten çok başka, buradan 2-0 gibi bir skorla dönülmediği sürece her türlü avantajlı taraf Liverpool'dur bence.

Yok o mod iki gün önceki Real - Celta Vigo maçında kaldı, 85’e 2-1 önde giren Real eğer maçı kazansaydı Howard’ın kazandığının kendi çapımdakini kazanacaktım ama olmadı, neyse sonumuz aynı olmasın da yapacak bir şey yok :A

Bu arada LVP gümbür gümbür geliyor... Büyük ihtimalle 2’yi yiyecek.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yok o mod iki gün önceki Real - Celta Vigo maçında kaldı, 85’e 2-1 önde giren Real eğer maçı kazansaydı Howard’ın kazandığının kendi çapımdakini kazanacaktım ama olmadı, neyse sonumuz aynı olmasın da yapacak bir şey yok :A

Bu arada LVP gümbür gümbür geliyor... Büyük ihtimalle 2’yi yiyecek.

Tutku olarak çok benziyorsunuz bence. :A Liverpoolumuz ATACAK... @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Atletico'nun dünyanın en zorlu ve oturmuş defans sistemi şey değil mi ya. Hani şu Ronaldo'nun 2-0'ın rövanşında 3 tane çakıp evine yolladığı sistem? :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu maç istediğimiz gibi geçmedi ama rövanşa kadar Klopp hocam bizim adamları çiğ etle besleyip gerekeni yapacaktır Şerlok beyciğim :A

Aslında as kadromuzla da çıkmıştık maça ama kendi evinde oynayan ve erkenden golü bulan Atletico’ya karşı zor Utku beyciğim. Dediğiniz gibi evimizde parçalarız bunları, otobüs falan kurtaramaz. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Liverpool sayesinde milyarder oldu adam zaten, yeter ona kazandırdıkları biraz da kaybetsin artık :A

Kazanmış olsaydım gelecek parayla derbide reddedilemez teklifi yapacak ve fenere 100 basarak puan almamızı garantileyecektim, helal edin hakkınızı. Denemek istedim olmadı.. 🙃 :( :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kazanmış olsaydım gelecek parayla derbide reddedilemez teklifi yapacak ve fenere 100 basarak puan almamızı garantileyecektim, helal edin hakkınız denemek istedim olmadı.. 🙃 :A

İstersen milyarlar kazan ve sonra hepsini Fener’e bas, kazanma ihtimalimiz yine yok. :A