Atiye'nin 3. Sezon Yönetmeni Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
images

Netflix'in fenomen yapımı Atiye'nin 3. sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun'un paylaştığı yapımın 3. sezonunda yönetmen koltuğuna, daha önce 'Gecenin Kraliçesi', 'Poyraz Karayel', 'Koca Koca Yalanlar' ve 'Hakan: Muhafız' gibi işlerde görev alan Burcu Alptekin oturacak.

İlk iki sezonunu Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık'ın yönettiği yapımın yeni sezonu ise Kapadokya'da çekilecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş

images

• Harika
Reactions: Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2.sezondan gelen set fotoğraflarındaki klakette kendisinin adı yazıyordu. Sanırım son bölümleri o yönetmişti.

Ozan Açıktan herhalde sadece ilk sezonu çekti. :(

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Güzel hamle. Dizide baya bir izlenmeye ulaşmıştı. Katkısi olacaktır yine.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçmişi pek parlak değil. Bu Netflix niye hep yönetmen değiştiriyor. Hikaye yarım kalıyor bu şekilde hep.:(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık güzel iş çıkarmıştı, değişimin nedeni büyük ihtimalle mekan değişikliğinden kaynaklıdır. Kapadokya'da nasıl sürdürecekler beklemedeyim...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık güzel iş çıkarmıştı, değişimin nedeni büyük ihtimalle mekan değişikliğinden kaynaklıdır. Kapadokya'da nasıl sürdürecekler beklemedeyim...
Kapadokya’da 2.sezonu çektiler zaten canım. O yüzden bir sıkıntı çıkmaz. :Z

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bilmiyorum ama hem Beren’in geçen sene paylaştığı Kapadokya fotoğrafları hem de Turizm Bakanı 2.sezonun Kapadokya’da çekildiğini söylemesi onu gösteriyor. :A
Ufak bir hayal kırıklığı yarattın bana, teşekkür ediyorum. :A Göbeklitepe diye o kadar abarttılar falan ondan diyorum yani, en azından iki sezonu çekselerdi orada...