mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
2x5

Zühre'yi daha çok tutmalarını bekliyordum ama yine öldürdüler kadını. Hannah yavaştan misyonunu doldurmaya başladı bence. Ben hâlâ Serdar'dan bir ihanet bekliyorum. Bu hikayeyi bir sonraki seviyeye o getirecek. Serdar'ın eşi bakalım bu evrende de intihar edecek mi? Erhan'ın yavaştan Atiye'yi hatırlaması güzel oldu. Bu sezon gereksiz sevişme sahneleri koymadığı için yapıma teşekkür ediyorum. Yavaştan Göbeklitepe'ye geçmeye başlayalım artık.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
2x6

Sonunda Nazım ve Elif kavuşmasını gördük ama hiç öyle dramatik bir şey olmadı. Atiye ve babasının sahneleri daha duygusaldı. Dediğim gibi Erhan ve Nazım'ın beraber çalışmalarını görmek zevkli oldu. Atiye'nin güçlerini keşfetmesi güzel oldu. Hannah'ın da misyonunu tamamlayacağını söylemiştim. Ozan'ın ölmesini hiç beklemiyordum. Ben bu olay yüzünden Serdar'ın emir aldığı yapıya ihanet edeceğine daha çok inandım.

8/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
2x2 izlendi

harika ilerliyor bu bölümde bağlantıları görmeye başladık ilk bölümde nasıl bir bağlantı oldu nasıl bir araya geldiklerinin bağlantısını öğrendik

bağlantı noktası Serdar Erhanla Elifi alıp büyütmüş bu arada Nazımda bu evren hayatta Atiyenin karşısına çıktı bu arada Atiyenin annesi ile babasını bir araya getirmesi çok güzeldi bakalım devamında neler olacak

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
2x7

Dizi bu sezon cidden çok güzel gidiyor. Ozan'ın annesi finalde epey etkili olacak gibi gözüküyor. Acaba Ozan ölmedi mi dedirtti sahnesi. Nazım'ın kızı için polislerle çalışması büyük fedakarlık. Atiye'nin anne babası da iyice samimi oldular. Atiye-Serdar-Erhan üçlüsü güzel bilgiler verdi bize. Muhtemelen finalde Serdar bize veda edecek. Erhan'ın uyandığı sahnede diğer evrene geçtik sanırım. Ben bu evrendeki Erhan'ı daha çok sevmiştim. Orada kalsak güzel olur. :D

8/10

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ya herkes başlamış izlemeye, acayip yoğunum ve merak ediyorum :T: 1 saate kadar başlayacağım inşallah. Gece de vakit ayırırım. Çok merak ediyorum :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
@Dosi niye sinir bozucu attın pardon bölümü bitirip buraya heyecanla koşuyorum ki yorum yazayım diye o yazdığımda spoi falan yok

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@Dosi niye sinir bozucu attın pardon bölümü bitirip buraya heyecanla koşuyorum ki yorum yazayım diye o yazdığımda spoi falan yok
Başkasına kızıp yorum yapmayı bırakmana sinir bozucu attım.
Ya olmadı sen de mesmesso gibi direk spoi içine al tüm yazını. Yazdığın spoi mu değilmi bilmiyorum. Yorumum yok o konuda. İzlemeden açmayacağım çünkü😊

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İlk sezonu abartıldığı kadar muhteşem bulamamıştım fakat yerli dizilerin çok üstünde olduğu da aşikar (bunu yerli dizileri küçümsemek için söylemiyorum, bütçe ve özgürlük farkları gibi detaylar önemli). O yüzden bu sezonu da hayranlıkla olmasa da ucundan takip edeceğim, umarım ilk sezondan daha kaliteli ve daha az klişe bir sezon izleriz.

Bu arada ilk yerli dizi konun hayırlı olsun. :Z @Dosi
Bunu açmak nasıl benim aklıma gelmedi. :eek:
Çok heyecanlıyım dizi için. Ben çok beğendim ilk sezonu ve daha yakın zamanda izlediğim için her detay aklımda.

TV dizileri nasip olmuyor, ben de buraya çöktüm mecburi :A ve sevdiğim ve izlediğim bir dizi olması da en büyük artı :Z ilk dizi konumun reyting kurbanı olacak bir dizi olmasından korkuyordum :A
Zevksiz diye boşuna demiyorum. :A Azmış kudurmuş bu. :A @xemrexxx @Özgür
Ayyy neyse şu deniz marıluyla buluşun da biraz ihtiyaçlarını gidersin her gün bir oğlana yazıyor :A

O mağaraya girmeyecektin be...

Ekli dosyayı görüntüle 91843

Pardon yanlış konuya gelmişim...
Ana sayfada konuya 50 küsur mesaj yazıldığını görünce heyecanlanmıştım. Dedim ki millet sabahtan kalktı patır patır bölüm bitiriyor ama gelin görün ki koca üç sayfada yeni sezonla alakalı gram mesaj yok. Tamam haber konularında veya sohbet konularında bu muhabbetler çok güzel oluyor ama dizi/film yorumu konularında cidden çok saçma oluyor bu konuşmalar. Ben bu konulara birileri ile dizinin bölümlerini tartışmak için giriyorum ama boş muhabbetten diziyi konuşacak kimseyi görmüyorum. Sırf bu yüzden çoğu dizinin yorum sayfasına giresim gelmiyor. Dizi/film forumunda bu konulara biraz daha özen gösterirseniz çok mutlu olacağım. :)
Ergenliğini tamamlayamamış BluTV CEO'sundan mizah şov. :) O dizinin 1 aylık izlenme sayısı Atiye'nin 1 günlük izlenmesine ulaşırlarsa öpüp başlarına koysunlar böyle varoşluklar komik oluyor. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,902
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
Başkasına kızıp yorum yapmayı bırakmana sinir bozucu attım.
Ya olmadı sen de mesmesso gibi direk spoi içine al tüm yazını. Yazdığın spoi mu değilmi bilmiyorum. Yorumum yok o konuda. İzlemeden açmayacağım çünkü😊

Bir eğitimcisin sana soruyorum nasıl diye başlamak spoimi bana bunu açıklarmısın zaten spoiye alıyorum dimi? :-)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Bir eğitimcisin sana soruyorum nasıl diye başlamak spoimi bana bunu açıklarmısın zaten spoiye alıyorum dimi? :-)
Canım diyorum ya yorumu görmedim, izleyeyim ona göre bakarım. Önden bir şey demem doğru olmaz 😊
Direk herşeyi spoi kutusuna koy olmadı. Bak mesmeso61, o direk herşeyi spoi kutusuna atmakta :D şevkin kırılmasın ve devam et yorumlara. Okumayı seviyorum izlediğimde 😊
@Dosi yorumumumda spoi yoktu ama yinede kapattım benim yüzünden gerginlik olmasın ;)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu dizide küfür ve bazı sahnelerin olması ferahlık veriyor RTÜK etkisinden uzak oluşu nedeniyle, şaşırıyor insan ister istemez. Fakat dizinin arka planında arada bir çalan şu sırlar dünyası tarzı dizilerin müziklerine benzeyen, insanın içini bayan o müzik de olmasa keşke...