Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1577396804371.png

İstanbul'da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu'daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır.

Başroldekiler: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Hazal Türesan, Meral Çetinkaya

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1.bölümü izledim az önce. Kesinlikle çok güzel bir dizi olmuş. Hakan Muhafız’ın rezalet ikinci sezonundan sonra ilaç gibi geldi.

İlk bölümü yine Hakan’da olduğu gibi Jason George yazmış ve bariz birkaç yapay ve çeviri diyaloglar var ama güzel kurmuşlar hikayeyi.
Daha ilk sahnede gizem ve gerilimi tak diye veriyorlar ve o 40 dakika su gibi akıp geçiyor.
İlk sahnedeki kısımları keşke fragmana da koysaydınız ya. Atiye’nin kanlar içinde koşuşu falan gerdi bile. Göbeklitepe’deki küçük kızın gizemini merak ettim gerçekten.

Sevişme sahnesi çok konuşulur bizim malum magazincilerimiz tarafından.

Beren Saat yine harika. Mehmet Günsür klasik, Metin Akdülger Orkun gibi bir karakterde ama yine çok iyi.. Beni şaşırtan yine Melisa Şenolsun oldu. Güzelliğin Portresi’nde de burda da gözüme batmıyor artık. :F

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Dizi kesinlikli The Protector'dan bin kat daha kaliteli. İzleyiniz. İnsanı geren bir konusu var. Hemen konuya girdi. Şimdiye kadar hiç kötü yorum atılmadı herkes sevdi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Maşallah Türkiye'de benim dışımda izlemeyen kalmamış. Spoiler korkusuyla yorumlara fazla bakamadım ama gördüklerim bayağı olumlu yorumlardı. Hatta Şahsiyet kadar iyi diyenleri bile gördüm. İyice merak ettim ama bir hafta daha beklemem lazım. :(

• Güldürdün
Reactions: blacklion

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
PoI'in 101 bölüm toplamında bile bu dizinin ilk 5 dakikasındaki cinsellik yok.

Cinli dizi mi? Severizzzzzzzzzzz. Olay örgüsü, karakter derinliği falan gram umrumda değil. Cin olsun yeter.

Beren Saat'i izlemekten diziye odaklanamıyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
7. bölüme kadar izledim. Sadece sezon finali kaldı. :Z Bu kadar çabuk tüketmeyi düşünmüyordum ama dizi çok güzel akıyor. Detaylı yorumu 8.bölümü de izlediğimde yaparım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060