Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
EftNx2_XsAMcWSN.jpeg.jpg
İlk Sezonu büyük bir ilgiyle izlenen 'Atiye' dizisinin 2. sezonu başlıyor.

Başroldekiler: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Meral Çetinkaya Civan Canova, Tim Seyfi, Hazal Türesan, Senan Kara

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İlk sezonu abartıldığı kadar muhteşem bulamamıştım fakat yerli dizilerin çok üstünde olduğu da aşikar (bunu yerli dizileri küçümsemek için söylemiyorum, bütçe ve özgürlük farkları gibi detaylar önemli). O yüzden bu sezonu da hayranlıkla olmasa da ucundan takip edeceğim, umarım ilk sezondan daha kaliteli ve daha az klişe bir sezon izleriz.

Bu arada ilk yerli dizi konun hayırlı olsun. :Z @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk sezonu abartıldığı kadar muhteşem bulamamıştım fakat yerli dizilerin çok üstünde olduğu da aşikar (bunu yerli dizileri küçümsemek için söylemiyorum, bütçe ve özgürlük farkları gibi detaylar önemli). O yüzden bu sezonu da hayranlıkla olmasa da ucundan takip edeceğim, umarım ilk sezondan daha kaliteli ve daha az klişe bir sezon izleriz.

Çok heyecanlıyım dizi için. Ben çok beğendim ilk sezonu ve daha yakın zamanda izlediğim için her detay aklımda.

TV dizileri nasip olmuyor, ben de buraya çöktüm mecburi :A ve sevdiğim ve izlediğim bir dizi olması da en büyük artı :Z ilk dizi konumun reyting kurbanı olacak bir dizi olmasından korkuyordum :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Son 2 bölümüm kaldı tamamlayıp sezona yetişiyorum inşAllah :D

• Harika

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Bence ilk sezonda çok güzeldi ya

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Modern Family'yi bitirmeme az kaldı ondan sonra başlarım. :A Bu arada sonunda muradına ermişsin hayırlı olsun. :A @Dosi

• Harika

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben bir günde tüketmeyeceğim. Günlere yayacağım inşallah :A zaten bu ara yoğunum, sistemli bir şekilde gideceğim (umarım) :A
Ben ilk sezonu günlere yayayım demiştim ama her bölüm sonu o kadar heyecanlıydı ki Cuma başlayıp Cumartesi bitirmiştim. :F Yine kesin dayanamam izlerim hemen. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Modern Family'yi bitirmeme az kaldı ondan sonra başlarım. :A Bu arada sonunda muradına ermişsin hayırlı olsun. :A @Dosi
Şükür, ne zorluklarla:A TV dizilerinde şansım yok ama 1-2 kere daha deneyip sonra elimi çekeceğim :A
Ben ilk sezonu günlere yayayım demiştim ama her bölüm sonu o kadar heyecanlıydı ki Cuma başlayıp Cumartesi bitirmiştim. :F Yine kesin dayanamam izlerim hemen. :A
Aynı ben, yalnız misafir gelmişti diye 2. Güne 4 bölüm kalmıştı, yoksa bir günde tüketiyordum :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat