Atiye - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - Netflix

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1573978534432.jpeg

Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin (The Gift) ilk fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun ve Başak Köklükaya’nın yer aldığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı’nın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı ve OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın yaratıcılığında hayata geçirildiği dizinin 8 bölümlük ilk sezonu 27 Aralık’ta Netflix’te yer alacak.

TEASER

1.FRAGMAN

SON FRAGMAN

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Turkuazz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yorum için daha detaylı fragmanı bekliyorum. Muhtemelen 1 ay kala çıkar. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dijital platformun Türkiye'deki en çok izlenen dizisi olmaya geliyor. Hatta yurt dışında da adını duyuracak bence. Çok merak ediyorum. Merak uyandıran bir tanıtım olmuş. Yenilerini bekliyoruz...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Merak uyandırıcı bir tanıtım olmuş, Beren Saat'i özlemişiz vallahi. Ülkemizde ve dünyada büyük ses getireceğinden eminim, bol başarılar. :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bir Hakan Muhafız saçmalığına daha katlanamam. Lütfen düzgün bir iş çıksın karşımıza. Bu fragman değil teaser, konu başlığı bir tık aldatıcı olmuş. Detaylı fragman çıkınca en azından bir fikir oluşacaktır. Pek umudum yok ama yine de izlerim ilk sezonu ya da ilk bölümleri en azından. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir Hakan Muhafız saçmalığına daha katlanamam. Lütfen düzgün bir iş çıksın karşımıza. Bu fragman değil teaser, konu başlığı bir tık aldatıcı olmuş. Detaylı fragman çıkınca en azından bir fikir oluşacaktır. Pek umudum yok ama yine de izlerim ilk sezonu ya da ilk bölümleri en azından. :A
Başlık aldatıcı değil her dizinin teaserı çıktığında konular böyle açılıyor. :A Ana fragman yayınlanınca buradan onu da ekleriz zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Başlık aldatıcı değil her dizinin teaserı çıktığında konular böyle açılıyor. :A Ana fragman yayınlanınca buradan onu da ekleriz zaten. :A
Yok biliyorum zaten forumdaki durumu ama yanlış yani. :A Şöyle yapılabilir; ya iki ayrı konu açılır ya da önce teaser başlığı ile açılır, sonra resmi fragmanı çıktığında senin de dediğin gibi aynı konuya eklenir ve başlığı fragman diye değiştirilir. (ki bu daha mantıklı geldi) Çünkü bu fragman değil yani... :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Benim beklentim oldukça yüksek. Uzun ve ayrıntılı fragmanları da bekliyoruz artık ne zaman çıkarsa. :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O neydi ii gııı

Benim beklentim oldukça yüksek. Uzun ve ayrıntılı fragmanları da bekliyoruz artık ne zaman çıkarsa. :Z

fragman çok detaylı değil ama çok fazla merak uyandıracak izleyici açısından :-)

Fragmandan çok teaser olmuş. Bekliyoruz gerçek fragmanı. :)

Merak uyandırıcı bir tanıtım olmuş, Beren Saat'i özlemişiz vallahi. Ülkemizde ve dünyada büyük ses getireceğinden eminim, bol başarılar. :Z

Beren Saat'ten biraz ümitliydim ama maalesef Muhteşem Yüzyıl Kösem'deki donuk yüz ifadesi aynen tanıtıma yansımış. Hiçbir merak unsuru yok. Hayal kırıklığı bir iş olacak gibi ama Mehmet Günsür için ilk bölüme bakacağım...

Kraliçe geri dönüyor. :Z

Beren paslanmış oyunculuğu unutmuş dizilerde yer almaya almaya. :A

Dijital platformun Türkiye'deki en çok izlenen dizisi olmaya geliyor. Hatta yurt dışında da adını duyuracak bence. Çok merak ediyorum. Merak uyandıran bir tanıtım olmuş. Yenilerini bekliyoruz...

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Beren Saat fragmanda aşırı iyi görünüyor. ?

Hakan: Muhafız’ı izlemedim ama repliklerinin çok basit olduğunu duymuştum. Bunda da fragmanda replikler kendini belli etmiş sanki umarım yanılırım. Yine de kesinlikle şans vereceğim bir iş olacak beklemedeyiz.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O neydi ii gııı
Beren harika görünüyor, Kıvanç eksik yanında :bhr:
Yorum yapılamayacak kadar kısa ve anlamsız. :A
Beren paslanmış oyunculuğu unutmuş dizilerde yer almaya almaya. :A
Beren Saat'ten biraz ümitliydim ama maalesef Muhteşem Yüzyıl Kösem'deki donuk yüz ifadesi aynen tanıtıma yansımış. Hiçbir merak unsuru yok. Hayal kırıklığı bir iş olacak gibi ama Mehmet Günsür için ilk bölüme bakacağım...
Fragmandan çok teaser olmuş. Bekliyoruz gerçek fragmanı. :)
fragman çok detaylı değil ama çok fazla merak uyandıracak izleyici açısından :-)
Ana Fragman yayınlandı ve konuya eklendi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Keşke entrikalı bi dizi olsaydı:( fantastik yakışmamiş.
Mehmet ne kadar duz bi oyuncu sırf yakışıklı diye övuluyor:F