'Atiye' Setinden Aşk Çıktı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
616056a886b2470b844d9ee8.jpg

Netflix'in ilk Türk dizilerinden biri olan ve geçtiğimiz aylarda 3. sezonuyla sona eren Atiye şimdi de bambaşka bir konuyla gündemde.

Son olarak Umut Evirgen'le birlikteliğini geçtiğimiz aylarda noktalayan Melisa Şenolsun ve ünlü yapımcı Onur Güvenatam'la gizlice aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. Daha önce OGM Pictures imzalı 'Atiye'de rol alan Şenolsun, bu sezon yine aynı yapım firmasının imzasını taşıyan 'Masumlar Apartmanı'na da dahil olmuştu.

Öte yandan taraflardan bu iddiayla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
O zaman bundan sonra Melisa Torpilolsun diyelim kendisine. :F Ben de diyorum Farah gibi hakiki bir oyuncudan sonra seviye nasıl bu kadar düştü meğer işin arkasında neler dönüyormuş. :A Asıl İnci bu diye övmelere doyamamıştın şimdi de savun bakalım. :A @kerem

• Güldürdün
Reactions: Klaus

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O zaman bundan sonra Melisa Torpilolsun diyelim kendisine. :F Ben de diyorum Farah gibi hakiki bir oyuncudan sonra seviye nasıl bu kadar düştü meğer işin arkasında neler dönüyormuş. :A Asıl İnci bu diye övmelere doyamamıştın ama meğer yapımcının koynuna girip iş almış şimdi de savun bakalım. :A @kerem
Haber sadece iddiadan ibaretken, ortada doğrulama yokken bile böyle bir cümle kurman o kadar yanlış ki. Sırf abisinin davasından ve MA'dan dolayı sevmediğin için böyle konuşup sonra da her yerde kadın duyarı da kasma lütfen. 🙏🏻

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Haber sadece iddiadan ibaretken, ortada doğrulama yokken bile böyle bir cümle kurman o kadar yanlış ki. Sırf abisinin davasından ve MA'dan dolayı sevmediğin için böyle konuşup sonra da her yerde kadın duyarı da kasma lütfen. 🙏🏻
İnan ben de böyle yorumlar yapmayı hiç ama hiç sevmem ama başka bir kadın oyuncunun tacizine kulağını kapatan, üstelik hak etmediği yere getirilen biri için maalesef hoşgörülü olamıyorum. :) Yine de seviyemi bozmamak adına mesajımı düzelttim. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet ben de böyle yorumlar yapmayı hiç ama hiç sevmem ama başka bir kadın oyuncunun tacizine kulağını kapatan, üstelik hak etmediği yere getirilen biri için maalesef hoşgörülü olamıyorum. :) Yine de seviyemi bozmamak adına düzelttim. :)
Yanlışa yanlışla gitmek de güzelmiş. :) O öyle yaptı diye sen de yapmak zorunda değilsin. :)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Yanlışa yanlışla gitmek de güzelmiş. :) O öyle yaptı diye sen de yapmak zorunda değilsin. :)
Kendisiyle ilgili ne kadar hassas olduğumu daha önceki durumumda da paylaşmıştım üstelik işin içine torpil ihtimali de eklenince sinirlenmemek mümkün değil. Evet kendime hakim olamadım ama maalesef insanın aklına olumlu düşünceler gelmiyor bu haberi gördükten sonra. :)
------

Ufak tefek cinayetler
Atiye
Masumlar apartmanı

kadının oynadığı 3 dizinin yapımcısı da bu adam :A
Tatlı Küçük Yalancılar :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kendisiyle ilgili ne kadar hassas olduğumu daha önceki durumumda da paylaşmıştım üstelik işin içine torpil ihtimali de eklenince sinirlenmemek mümkün değil. Evet kendime hakim olamadım ama maalesef insanın aklına olumlu düşünceler gelmiyor bu haberi gördükten sonra. :)
------

Tatlı Küçük Yalancılar :A
Her neyse işte :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İnan ben de böyle yorumlar yapmayı hiç ama hiç sevmem ama başka bir kadın oyuncunun tacizine kulağını kapatan, üstelik hak etmediği yere getirilen biri için maalesef hoşgörülü olamıyorum. :) Yine de seviyemi bozmamak adına mesajımı düzelttim. :)
Sadece iddialar üzerinden, hayatında hiç görmediğin insanlar hakkında bu kadar peşin hükümler vermen sence de çok mantıksız değil mi? Üstelik bu tip konularla alakalı en çok duyar kasan insanlardan biri sensin, kadınla alakalı yazdığın ilk mesaj inanılmaz çirkin. Kaldı ki iddia değil gerçek olsa bile tacizci Melisa Şenolsun olmuyor, kardeşi oluyor. Dava sonucuna sevinmesi üzerinden bu yorumu yapıyorsan da herkes zaten o tepkiyi verir öyle bir dava sonrası. Bu haber iddia değil gerçekse de bu Melisa Şenolsun’u yine torpilli bir oyuncu yapmaz, bu mantığa göre birbiri ile ilişki yaşayan, bu sektörün içerisindeki birçok insan torpilli oluyor. Melisa Şenolsun genç yaştan itibaren bu sektörün içerisinde olan bir oyuncu, ilk başrolünü Masumlar Apartmanı’nda da oynamadı üstelik. Niye torpilli olsun?

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sadece iddialar üzerinden, hayatında hiç görmediğin insanlar hakkında bu kadar peşin hükümler vermen sence de çok mantıksız değil mi? Üstelik bu tip konularla alakalı en çok duyar kasan insanlardan biri sensin, kadınla alakalı yazdığın ilk mesaj inanılmaz çirkin. Kaldı ki iddia değil gerçek olsa bile tacizci Melisa Şenolsun olmuyor, kardeşi oluyor. Dava sonucuna sevinmesi üzerinden bu yorumu yapıyorsan da herkes zaten o tepkiyi verir öyle bir dava sonrası. Bu haber iddia değil gerçekse de bu Melisa Şenolsun’u yine torpilli bir oyuncu yapmaz, bu mantığa göre birbiri ile ilişki yaşayan, bu sektörün içerisindeki birçok insan torpilli oluyor. Melisa Şenolsun genç yaştan itibaren bu sektörün içerisinde olan bir oyuncu, ilk başrolünü Masumlar Apartmanı’nda da oynamadı üstelik. Niye torpilli olsun?
Her kelimesine katılıyorum Sherlock beyciğim. :bhr: Yakını beraat eden her insan gibi sevinmişti. Abisinin yaptığı şeyin doğru olduğunu zaten kimse savunmuyor ama bunun üzerinden abisini eleştirmek yerine Melisa'yı insanların hedef alması çok saçma. Kaldı ki sektörde birilerinin sevgilisi, karısı, kardeşi olduğu için ünlü olan bir sürü insan varken zaten ünlü ve başrollerde oynamış birine torpilli denilmesi de oldukça anlamsız. Sadece bir iddia üzerinden bu kadar şey söylenmesini asla doğru bulmuyorum.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İkinci koyu yeri gerçekten yazmış mıydı?

• Beğendim
Reactions: Özgür

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
"yapımcının koynuna girip iş almış şimdi de savun bakalım."

Ne kadar çirkin bir itham.

• Beğendim
Reactions: Angelica

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
O zaman bundan sonra Melisa Torpilolsun diyelim kendisine. :F Ben de diyorum Farah gibi hakiki bir oyuncudan sonra seviye nasıl bu kadar düştü meğer işin arkasında neler dönüyormuş. :A Asıl İnci bu diye övmelere doyamamıştın şimdi de savun bakalım. :A @kerem
Beren Saat'ten sonraki yeni hedefin belli oldu böylelikle. :A

Melisa Şenolsun'un tanınmak için Masumlar Apartmanı'na dahil olmasına gerek yok. Şu ana kadar birçok projede başrol olarak rol almış kendisi. Elini sallasa ellisi zaten. Ki bu haber bir iddiadan ibaret. Doğru olsa bile anca senin gibi antileri patlatır. Haber doğruysa kendilerine mutluluklar diliyoruz. :A